Skocz do zawartości

Monitor ultra wide do pracy (~ 5000 zł)


Recommended Posts

Cześć,

Szukam dobrego, porządnego i trwałego monitora na lata. Ekran będzie pracować przez 6-16h dziennie. 
Pracuję w IT, ale nie wymagam cudów jak graficy. Bardziej porównałbym to do pracy mniej więcej standardowej biurowej. 

Przekątna: minimum 34 cale wzwyż 
Zastosowanie: 95% praca / 5% gry 
Rodzaj monitora: ultra wide screen
Odświeżanie: minimum 60Hz wzwyż 
Budżet: do ~ 5000 zł (jak nie ma sensu tyle wydawać, chętnie zapłacę trochę mniej)
Inne: Obowiązkowo możliwość montażu uchwytu (np. VESA)

Co polecacie w tym budżecie?

 

Link to post
Share on other sites

Ostatnio właśnie zamieniłem DELL U2722DE na Asus PA348CGV , do pracy  z czystym sercem mogę polecić a i pograć się da:)

Tutaj masz obszerny test tego monitora:

https://www.prad.de/testberichte/test-asus-pa348cgv-synergie-aus-bildbearbeitung-und-gaming/

Po zakupie gwarancję w 2 min przedłużysz do 5 lat

17 minut temu, Genghis Khan napisał:

Czy ten monitor bedzie pracowal z 4670k + gtx 970?

 

a jakie ma znaczenie z czym będzie pracował skoro w 95% będzie go używał go do pracy , nie pyta oo zmianę bebechów tylko o monitor 

Link to post
Share on other sites

Dlaczego pytam bo sam uzywam wide z podpietym laptopem poprzez port usb-c, jest to super wygodna opcja bo podpinam laptopa jednym portem i mam wszystko podlaczone tj laptop laduje sie poprzez ten port, wysyla obraz na monitor, a w monitorze mam podpiete urzadzenia usb.

Takie moje odczucie jezeli chodzi o podpinanie i odpinanie laptopa do monitora, kiedys uzywalem stacji dokujacej ale laptop podpiety przez usb-c to wiekszy porzadek na biurku.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Genghis Khan napisał:

Czy ten monitor bedzie pracowal z 4670k + gtx 970?


Obecnie mam 2070 super i zupełnie inny zestaw na Ryzenie + laptop na porcie Thunderbolt. W przyszłości pewnie kupię coś mocniejszego, na razie nie mam potrzeby. 

 

16 godzin temu, cyna76 napisał:

Ostatnio właśnie zamieniłem DELL U2722DE na Asus PA348CGV , do pracy  z czystym sercem mogę polecić a i pograć się da:)

 

Nie przeszkadza Ci brak zakrzywienia? 

Edytowane przez Jacgues
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Jacgues napisał:


Obecnie mam 2070 super i zupełnie inny zestaw na Ryzenie + laptop na porcie Thunderbolt. W przyszłości pewnie kupię coś mocniejszego, na razie nie mam potrzeby. 

 

 

Nie przeszkadza Ci brak zakrzywienia? 

No właśnie szukałem prostego wyświetlacza, miałem okazję pracować trochę na 1800R i mi osobiście nie podchodzi 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...