Skocz do zawartości

12900k z gw /// i7 6700k + z170 Asus Pro Gaming + 16GB DDR4 Dual Rank!


Recommended Posts

Wszystko w 100% sprawne w bardzo dobrym stanie wyjęte z kompa z oryginalnymi opakowaniami.

 

i7 6700k

z170 Asus Pro Gaming

16GB (2x 8GB) 3200c16 Dual Rank! Samsung E-die Biały kruk (ojciec B-die)

 

Sprzedaję wszystko co jest widoczne na zdjęciu.

Na ten moment preferuję sprzedanie całego zestawu.

Cena jaka mnie interesuje te 3 rzeczy to 1200zl+kw

 

Edit:

Przeszukując stare pudła ze sprzętem znalazłem cooler pasujący pod ten socket fery z pudelkiem mało używany, na życzenie kupującego mogę ją dodać za freeko do tego zestawu jako bonus.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SPRZEDANE

 

12900k wyjęty z głównego kompa, użytkowany rok czasu z gwarancją na x-kom. Dowód zakupu oczywiście przekażę kupującemu.

Sprzedaję to co na zdjęciu.

Cena 1900zl+kw

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu na wszelkie chętnie odpowiem, a jeżeli ktoś będzie chciał dokładniejsze zdjęcia tez nie widzę problemu.

 

E/

Dodatkowa opcja: jak by ktoś wziął wszystko to cena wynosi 3000zl

Dodane foto z nickiem, fakt zapomniałem :)

20221202_120013.thumb.jpg.6fe8194bc820bdb3b60e02c1f721dbb8.jpg

 

 

 

 

20221201_192022.jpg

20221201_192835.jpg

Edytowane przez djbass
wszystko sprzedane
Link to post
Share on other sites

Fakt można kupić trash bin ram np 3600 c18 single rank C-die który nie będzie się kręcił i będzie mniej wydajny od dual rank e-die 3200 ze względu na timingi i na single vs dual rank a za taką kwotę raczej tylko taki znajdziesz, polecam poczytać na temat ramu.

Lub procesor 10100 lub jego odmianę, który też będzie mniej wydajny od 6700k nawet na stocku z płytą w podobnej cenie, tylko pytanie co to wnosi do mojego tematu?

 

Sry wiem co mam i wiem jaka cena mnie interesuje jeżeli bym potrzebował opinii na pewno bym po nią sięgnął.

Prosiłbym o nie zaśmiecanie tematu, jeżeli ktoś ma jakieś sugestie czy pytania zapraszam na priv.

Topic zostawmy dla osób ewentualnie zainteresowanych.

 

Barszczu chętnie wytłumaczę o co chodzi np z ramem jak coś pisz śmiało na priv.

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites
W dniu 1.12.2022 o 20:47, djbass napisał:

Dodane foto z nickiem,

Foto czego? Pudełka sprzedajesz?

 

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro, Allegro Lokalnie (również darmowych ogłoszeń). Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro, Allegro Lokalnie a w temacie podaj link do aukcji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...