Skocz do zawartości

Telewizor 65 do 5500 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Potrzebuje pomocy przy wyborze TV. Interesuje mnie 65 cali do kwoty 5500 zł. 

Niestety jest bardzo mała dostępność OLED z LG dlatego zmieniłem budżet na mniejszy i rozważam inne firmy. 

W oko wpadł mi taki model: philips 65PUS8807/12 https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-65pus8807-12.bhtml . 

Co uważacie czy lepiej szukać czegoś innego? Główne zastosowanie to naturalnie TV, Youtube, netflix i czasem konsola(PS4/5). 

Link to post
Share on other sites

Mogę Ci trochę opowiedzieć po kilku latach użytkowania na temat poprzednika . Mam model 8303 parametry zbliżone do 8807 . Dla mnie największymi zaletami są takie rzeczy jak  obraz (po kalibracji , inaczej to przeciętniak ) , ambilight , upłynniacz do konsoli (ja mam starszą xbox one) i upscaling . Minusy - subwoofer u mnie jest niemal bezużyteczny . Zwiększenie basów o więcej niż standardowe wartości powoduje "pierdzenie głośnika" .  Youtube jakiś czas nie miało wsparcia 60fps i 2k/4k , wiec czasem trzeba było oglądać nawet w 720p . Jednak wypuścili po roku aktualizację która to przywracała . Choć już 4k60fps się czasem przycina . Po pewnym czasie pojawiły się problemy z łącznością wifi z komputerem w celu wyświetlania zdjęć z dysku np . Mirror link z moim telefonem też przestał działać po czasie . Ostatnio na rantach ekranu zaczęły się pojawiać jaśniejsze plamy . Mimo że jestem dalej zadowolony ze sprzętu to trochę tego się nazbierało przez chyba 4 lata użytkowania i zastanawiam się ile jeszcze wytrzyma .  

Link to post
Share on other sites

Cześć,

Dzięki bardzo za opinie. Ogólnie jest ona bardzie pozytywna. Poczekam jeszcze co inni powiedzą bo szczerze nie widzę na chwile obecną jakiegoś innego rozsądnego konkurenta.

 

Myślę, czy potem nie dokupić do tego telewizora jakiegoś soundbar'a 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, jakub1t napisał:

No ja mam kino , więc basem się nie przejmuje .  Głośniki w tv to i tak w praktycznie żadnym nic specjalnego . 

 

To fakt. To mam jeszcze jeden dzień na ewentualne przemyślenia ale tak jak patrzę po dostępności na stronach sklepów to średnio z innymi telewizorami od konkurencji. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...