Skocz do zawartości

Crysis: Warhead - wrażenia i opinie


Recommended Posts

Crysis Warhead jest strasznie krótki, oferuje tylko 7 misji co można przejść w dwa dni.

Dwa dni?? Jak sie ktos uprze to i w jedno popołudnie przejdzie. Normalnie gra fajna lecz jednak poprzednia wersja była lepsza. Fabuła w jedynce była duzo duzo lepsza niz w Warhead i chociaz mozna bylo sobie pograc dlugo a nie tak jak w moim przypadku po trzech dniach grania... zonk.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Fakt także wydaje mi się że to tylko nowe poziomy do starego Crysisa... Za dużo kosztuje ten "dodatek"

Za duzo?? 8-) 70zł to dobra cena. Tez uwazam ze jest krotka i duzo nie rozni sie od jedynki ale kupilem ten egzemplaz ze wzgledu na fabule, ktora w 100% mnie zadowolila :P
Link to post
Share on other sites

No to ja mam takie pytanko.A żezmodernizowałem gruchota o dwie rzeczy i po przetestowaniu Demka Crysisa na full mam takie pytanko.Czy pojdzie mi Crysis i Warhead na wysokich w rozdziałce 800x600(nie potrzebuje większej do takiej gry:)).W demku miałem najmniej 19fps max 23fps.

Meine komp

P4 HT 3,2@3,4Ghz

ram 2x1GB Kingstone 800Mhz@866

Graf 8600GT 512mb DDR2(i tutaj wiem że proc i karta sa wąskim gardlem ale jak odpaliłem demówke i jeszcze w takiej rozdziałce to może się uda odpalic full wersje?).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zmniejsz na wszystkie ustawienia na "Średnie". Wybacz, ale twój sprzęt jest zdecydowanie za słaby, aby uciągnąć Crysis'a na full detalach. Dopiero grafiki od GTX280 zapewniają płynną grę na full detalach.

Link to post
Share on other sites

Niestety, pozbieraj pieniążki i wstrzymaj się z jakimikolwiek modernizacjami na razie. Poczekaj, aż będą karty graficzne dx11 (trochę tańsze, a nie ta skierowana dla entuzjastów) i potem wybieraj ;)

Link to post
Share on other sites

Ja na moim sprzęcie na maxymalnych detalach i rozdzielczości 1920x1200 miałem od 27fpsów do około 35 :) A co do kart z dx11 to dx11 nie wymaga nowych kart!!! :D Wszystkie co z dx10 są kompatybilne to z 11 też :)

Aha a ja przeszedłem warheada w 5 godzin na delta :P Trudny to on nie jest...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...