Skocz do zawartości

Crysis: Warhead - wrażenia i opinie


Recommended Posts

Crysis Warhead już jest, długo oczekiwany dodatek do pierwszej części najlepszego FPS'a 2007 roku. Jak się prezentuje, jak się gra, czy grafika prezentuje się jeszcze lepiej, jaki sprzęt jest potrzebny do High-Low Detail, niech się wypowiedzą Ci którzy już grają w tę grę.

Sam bym napisał zapewne coś więcej, ale będę miał tę grę dopiero w przyszłym tygodniu lub za dwa tygodnie ;)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak.

Po prostu miodzio!!!!!

Polecam kazdemu kto lubi albo ostra rozwalke, albo taktyczne zagrania.

Gra w iscie filmowym klimacie.

Gralem na Enthusiast u siebie i nie bylo zadnego problema, nie wiem co prawda co potrzeba na nizsze detale ;)

Link to post
Share on other sites

Gierka naprawdę super. Mój pecet to asus p5k, c2d 2,66, geforce 8600 gts, 4 gb ramu etc. Po przejściu całego dodatku odnosze wrażenie, że chodzi trochę szybciej od podstawki, chociaż i tak na standardowych ustawieniach w rozdzielczości 1280x1024 czasami miałem totalną przycinkę ;). Sprawdzałem jak chodzi na ustawieniach minimalnych i musze przyznać, że chodziło o wiele szybciej, fps powyżej 40 fps ;)(znaczące spadki fps miałem tylko w momencie jakzdy poduszkowcem :)). Zapowiadano polepszenie jeszcze grafiki chociaż u kumpla nie zauważyłem, żeby wyglądało jakoś lepiej od crysisa na ustawieniach high :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki.

 

No to trzeba by trochę kompa odświeżyć, czas na mały skok technologiczny ;-)

Stary dobry prądożerny i gorący P4 3.06GHz HT, 1GB DDR i Radek X1950 jeszcze na AGP...może jeszcze pociągnie w niskich detalach i rozdzielczościach ale po co się męczyć ;)

Link to post
Share on other sites

U mnie na Radeonie x1950pro Crysis chodził w 1440/900 wszystkie ustawienia z lewej strony ekranu średnie (tekstury, cienie, cieniowanie itp. oprócz fizyki - ustawienie wysokie), a z prawej (cząsteczki, efekty objętościowe, dźwięk itd.) - wysokie; było około 30FPS, więc u ciebie na część średnie/cześć niski powinno pójść.

Link to post
Share on other sites

Wszędzie avatar Andrzeja, aż zgłupiałem, czy sam sobie nie odpowiada.

Niestety to nie moja wina, ale faktycznie głupio to wygląda, programiści muszą coś z tym zrobić :!::!::!:

Gra nudniejsza od starego Crysisa. W dodatku niestabilna, na laptopie chodziła lepiej (stabilniej) niż na pccie.

Może to wina sterowników ;)
Link to post
Share on other sites

No i ja teraz mogę napisać co nieco o tym tytule.

Pierwsza ciekawostka jest taka, że w opakowaniu są właściwie dwie gry - Crysis Warhead (single player) i Crysis Wars (multiplayer). Są one na oddzielnych płytach DVD i uruchamiają się niezależnie. Rozwiązanie dosyć dobre, gdyż nie każdy ma zamiar grać przez internet, więc może oszczędzić ponad 6gb miejsca na dysku.

 

Druga ciekawostka jest taka, ze na sprzęcie bez obsługi DX10 można włączyć najwyższe ustawienia grafiki (entuzjasta), jednak dotyczy to tylko trybu Single Player.

 

Ogólnie gra fajna, szkoda tylko, że krótka (w mniej niż 2 godziny przeszedłem dwie pierwsze misje na poziomie wysokim... (według tego, co pisał Pan Andrzej misji jest 7 więc gra na 7 godzin...)

 

 

 

I jedno pytanie.

Gra powinna się dać uruchomić w trybie 64bit tak jak Crysis, jednak u mnie nie ma folderu bin64.

:? Co z tym zrobic?

Link to post
Share on other sites

I mały problem miałem z tym aby napęd przeczytał DVD z Warheadem... Potem z uruchomieniem, jak wiadomo Crack załatwia problem, ale nie o to chodzi jesli się kupuje oryginał...

 

Jeżeli to oryginał, nie musisz wgrywać cracka. Instalujesz, wyciągasz płytę z napędu i grasz w Warheada. Działa on BEZ PŁYTY!
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...