Skocz do zawartości

Recommended Posts

ZDECYDOWANIE Galaxy S2 :) Już Galaxy S był znacznie lepszy co dopiero druga generacja. Znakomity ekran(najlepszy obecnie na rynku) 2 rdzenie, dobre wykonanie, nagrywanie w FullHD, spory ekran, możliwość oglądania filmów w 1080p. Ogólnie najlepszy smartfon na rynku i dopóki nie wyjdzie iPhone 5 to nawet nie ma co się zastanawiać i brać Galaxy S2. A tak a pro po iP5. W tym czasie Samsung wypuści ulepszoną wersję Galaxy S2 czyli już na starcie iPhone 5 będzie miał baty.

 

Co do wykonania. Miałem ten telefon w dłoni i robi bardzo dobre wrażenie jeżeli chodzi o jakość plastiku.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

ZDECYDOWANIE Galaxy S2 :) Już Galaxy S był znacznie lepszy co dopiero druga generacja. Znakomity ekran(najlepszy obecnie na rynku) 2 rdzenie, dobre wykonanie, nagrywanie w FullHD, spory ekran, możliwość oglądania filmów w 1080p. Ogólnie najlepszy smartfon na rynku i dopóki nie wyjdzie iPhone 5 to nawet nie ma co się zastanawiać i brać Galaxy S2. A tak a pro po iP5. W tym czasie Samsung wypuści ulepszoną wersję Galaxy S2 czyli już na starcie iPhone 5 będzie miał baty.

 

Co do wykonania. Miałem ten telefon w dłoni i robi bardzo dobre wrażenie jeżeli chodzi o jakość plastiku.

 

Zgadzam się z kolegą powyżej ^^

Link to post
Share on other sites

Kolego lepszy ? Co z tego że ma 2 rdzeniowy procesor jeżeli grzeje się strasznie . Do tego system stawia wiele do życzenia, brak wsparcia dla dalszych wersji , brak gier i programów ,które wykorzystają potencjał tego telefonu , ekran tez nie nie doskonały te kolory są dla mnie sztuczne jednak nic nie pobije ekranu RETINA.

Ostateczna sprawą jest wielce szanowna bateria, która po kilku godzinach zabawy (wifi, gry sms) trzeba ładować . Gdzie Iphone nawet do 5 dni potrafi wytrzymać gdy ustawimy go odpowiedni sposób nawet dłużej . Jeszcze jednym ważnym aspektem jest cena telefonów Samsung juz kilka tyg. po premierze stracił na wartości około 500zł gdy taki Iphone4 będzie wraz ceniony gdy wyjdzie jego następca. Popatrz także na to iż Samsung sam uważa za ten telefon nie wypał to produkuje już wersje plus. Dla mnie jest chore zachowanie niektórych użytkowników gdy porównują telefon z przed roku to nowinki technicznej.

Wracając do tematu zastanów się poważnie czy potrzebna jest Ci aż taka moc?

Ja ze swojej strony polecam Ci Iphone4 lub Samsuna Galaxy S lub coś ze stajni HTC.

Edytowane przez Empty91
Link to post
Share on other sites

Empty91 ale ja też słyszałem o ludziach którzy nie byli zadowoleni z iphona i zamieniali go właśnie na sgs2 więc jak już przedstawiasz minusy to obu stron a nie tylko samsunga bo to jes troszke "fanboyowskie"

Edytowane przez andrev
Link to post
Share on other sites

Kolego lepszy ? Co z tego że ma 2 rdzeniowy procesor jeżeli grzeje się strasznie . Do tego system stawia wiele do życzenia, brak wsparcia dla dalszych wersji , brak gier i programów ,które wykorzystają potencjał tego telefonu , ekran tez nie nie doskonały te kolory są dla mnie sztuczne jednak nic nie pobije ekranu RETINA.

Ostateczna sprawą jest wielce szanowna bateria, która po kilku godzinach zabawy (wifi, gry sms) trzeba ładować . Gdzie Iphone nawet do 5 dni potrafi wytrzymać gdy ustawimy go odpowiedni sposób nawet dłużej . Jeszcze jednym ważnym aspektem jest cena telefonów Samsung juz kilka tyg. po premierze stracił na wartości około 500zł gdy taki Iphone4 będzie wraz ceniony gdy wyjdzie jego następca. Popatrz także na to iż Samsung sam uważa za ten telefon nie wypał to produkuje już wersje plus. Dla mnie jest chore zachowanie niektórych użytkowników gdy porównują telefon z przed roku to nowinki technicznej.

Wracając do tematu zastanów się poważnie czy potrzebna jest Ci aż taka moc?

Ja ze swojej strony polecam Ci Iphone4 lub Samsuna Galaxy S lub coś ze stajni HTC.

 

Nie będę tego komentował....

Link to post
Share on other sites

Wejdź i poczytaj na forum Androida jak ludzie byli zachwyceni tym telefonem lecz z dnia na dzień było coraz gorzej na jego temat

 

Wiem o co Ci chodzi, wszystko kwestia umiejetnosci uzytkowania :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj po prostu są takie sprzęty, których nie oceniamy miarą rzeczywistych walorów, a jakiejś magi (wywoływanej przez mody i marketing) krążącej w okół nich. Który fanboy Sony uwierzy że ich ultra wydajny Cell to tak na prawdę PowerPC 4 z 2002 roku w niższym wymiarze technologicznym, a niesamowite GPU o dumnej nazwie RSX to tylko nieco podkręcony GF 7800, który nigdy nawet zunifikowanych jednostek nie widział i gdyby to przeliczyć na czystą wydajność to poczciwy Radosław 4850 rozprowadza go po ścianach.

 

iPhone'y to ładnie wyglądające, modne i rozreklamowane, mocno przecenione ... gadżety. Ich realna użyteczność jest że tak to ujmę wątpliwa.

 

Bo niby są solidnie wykonane... tia... od zarania dziejów Apple stosuje w przypadku tylnej klapki ten sam "ryso-przyciągający" materiał. Gdzie po 3-4 dniach noszenia w kielni sprzęt wygląda jak lodowisko. Niby detal ale przy tej cenie drażni.

 

Rozreklamowany wyświetlacz RETINA... widziałem ten sam film odpalony na AMOLED'zie w Samsungu Wave i właśnie tej całej RETINIE... i powiem szczerze że różnicy nie dostrzegłem. Baa... nawet Super Clear LCD w drugiej generacji Wave'a (teoretycznie technologicznie słabszy) wcale nie odstaje.

 

Kolejna sprawa to iPhone jako konsola do gier. Niby tytułów jest sporo, niby całkiem niezłych i nawet dość efektownie wykonanych. Szkoda tylko że moim zdaniem urządzenia bez klawiatury sprzętowej zwyczajnie nie nadają się do grania w znaczną część rodzajów gier(to się tyczy akurat każdego "telefonu"). Taniej więc wychodzi zakup chociażby Galaxy S Plus oraz Sony PSP (konsoli z prawdziwego zdarzenia) i jeszcze nam na imprezę zostanie :)

 

A czarę goryczy przepełnia ten cały paradoksalny iTunes, bez którego ani rusz, a który jest nieintuicyjny i mułowaty.

 

Jedyny minus innych telefonów przy porównaniu z ajfonem jest taki, ani SGS'em ani Wave'm ani czymkolwiek innym się nie przylansujesz. Bo która "du*a" z dyskoteki wie co to w ogóle SGS, za to iPhone przy pasku to nijako pokazanie otwartego portfela :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz zamiar używać telefonu z pre-paida to odpuść sobie iphone4,chyba że bierzesz w abonamencie.

Galaxy S2 to oczywiście przereklamowany smartfon bo o ile ma mocniejsze podzespoły to i tak mniej dobrych programów i gier na niego dostaniesz.

Jakość wykonania i trwałość leży po stronie iphone4 (mam już prawie rok i ani jednej ryski) natomiast jeżeli chodzi o galaxy s2 to strasznie tani plastik.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Galaxy S jest niestety nieco plastikowy. Natomiast iPhone bez rysy to chyba ten niewyjęty nigdy z pudełka... On tylko sprawia wrażenie solidniejszego... Aczkolwiek żaden się nie umywa do tych na prawdę dobrze wykonanych produktów vide Wave I i II.

Link to post
Share on other sites

jeśli nie patrzeć na bebechy to iphone jest dużo lepszy pod względem softu . ma soft którego próżno szukać na andku choćby ostatnio byłem zdziwiony bo znalazłem soft do kontroli serwera bfbc2 :) a na andka takiego brak , do tego soft jest lepiej dopracowany i nie ma malware w aplikacjach , o grach nie będę wspominał bo to przepaść , mam iphona i telefon z andkiem 2.3.5 i stanowczo uważam że iphone jest lepszy

Link to post
Share on other sites

Galaxy S jest niestety nieco plastikowy. Natomiast iPhone bez rysy to chyba ten niewyjęty nigdy z pudełka... On tylko sprawia wrażenie solidniejszego... Aczkolwiek żaden się nie umywa do tych na prawdę dobrze wykonanych produktów vide Wave I i II.

 

Polać temu Panu! Dokładnie wie co pisze. Posiadam sam Samsung Wave 1 i jeśli chodzi o jakoś wykonania, na chwile obecną jest to prawdopodobnie najlepiej wykonany telefon. SGS za dużo plastikowy, SGS2 już lepiej ale i tak odstaje od Wave a iP4 też nie umywa się do Wave pod względem wykonania. Odpaliłem też dwa te same widea na telefonach, i nie zobaczyłem żadnej różnicy między Wave SA a iP4 Retina. Identycznie. Jeśli chodzi o hardware, to Wave jak i SGS są mocniejsze od iP4. Oba nawet lepiej kręcą filmy w HD ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...