Skocz do zawartości

Telewizor 55-65 do 2500zl


Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję telewizor o przekątnej 55-65 4k z w miarę dobra matryca by fajnie się oglądało. Budżet jest niewielki bo 2500 zł. Mam nadzieję że w moich kryteriach jest coś fajnego. Zmuszony jestem kupić nowy tv bo spadła mi lampa sufitowa i uszkodziła obecny telewizor nie wiem. czy ubezpieczenie na dom mi to zwróci. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

 

Edytowane przez lolekw660i
Błąd
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Obojętnie co kupisz byle miało 100hz.

Jeśli brakuje Ci 200-300zł do 100hz

Czytam, czytam i czytam pierwszy post autora i nie widzę, żeby chciał z ekranem 100Hz :P 

 

Pd siebie polecę Samsungi z systemem TIZEN. Ja mam model 55 cali z seri 7000, rok produkcji chyba 2018-2019 i do dzisiaj cały czas aktualizacje systemu jakiekolwiek, apki SMART hulają bez najmniejszych problemów. Z Android TV roletki taka sama jak z Androidem na smartfonach. Nie wiem czy Android TV do Google TV jakikolwiek producent aktualizuje, nigdy nic o tym nigdzie nie czytałem.

 

Ja od roku mam światłowód i TV oglądam na Canal+ Online, a Polsat i TV4 przez aple Polsat Go za darmo :) 

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Telewizor potrafi się zaktualizować  kiedy śpisz jak jest podpięty do internetu.

Przynajmniej mój LG tak ma 

Twój LG zapewne ma Web OS, a to dalej co innego niż Androidek :) 

7 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

obojętnie co byle nie 60hz

Ale dlaczego? Jakieś uzasadnienie bo to tak jakby napisać kup samochód byle z 4 kołami bo na 3 nie pojedzie :P 

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Może tak być.

Tylko...

Jeśli taki Android TV ma wersję 6.0 załóżmy to po co mu Android 12 ?

Co będzie na tym robił? 

To ma ładnie wyświetlać a nie Androidy instalować 

Po co Windowsowi aktualizacje, przecież one nie zmieniają Windowsa? Po co telefonowi Android 12, przecież na Android 10 zrobi to samo.

 

Zabezpieczenia itp trzeba poprawiać, a android niestety jest jaki jest, nawet aktualizacje zabezpieczeń większość smartdonó∑ w tym najdroższe modele dostają raz na rok, góra dwa razy.Ilośc apel kradnących dane na Androida kontra na Apple jak dla mnie Androida deklasuje totalnie.

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue65au7102-smart-tv-uhd-4k.bhtml

 

 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Tak jak napisałem na początku.

Obojętnie co byle nie 60hz.

 

A czy autor weźmie sobie do serca to już jego sprawa.

 

Kupiłem 60hz i żałuję.

A wystarczyło dołożyć 300zł...

Jak coś to mogę go oddać za 1000 xD 

 

 

Ale nie rozumiem w czym problem? 98% TV takie są 50/60 Hz i nikt nie narzeka, a ty jęczysz bez uzasadnienia.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Arnold napisał:

Ale nie rozumiem w czym problem? 98% TV takie są 50/60 Hz i nikt nie narzeka, a ty jęczysz bez uzasadnienia.

 

Jakbym nie kupił takiego w tamtym roku i nie sprawdził na własnej skórze to bym tak nie pisał.

 

Teraz, lolekw660i napisał:

Dobra a z 55 cali co możecie polecić tak by jakoś była dobra 4k HDR ?

Na dobre HDR w tych pieniądzach nie licz. 

Niby będzie ale czerń będziesz miał bardzo kiepską.

 

Takie niby HDR ale z dolnej półki. Niestety takie TV robią teraz. 

 

Osobiście szukał bym czegoś 55" za minimum 2800 bo potem już ceny lecą w kosmos.

Link to post
Share on other sites

Zrób sobie wolny dzień idź do Media Expert na przykład obejrzyj z różnych półek telewizory. Najlepiej ze swoim pendrive ze zdjęciami które dobrze znasz.

Podepną , zobaczysz , i jak powiesz WOW to wtedy zajrzyj do portfela.

 

1 minutę temu, Arnold napisał:

Ale o co chodzi bo ja nie rozumiem? Masz coś z oczami czy po prostu byle jaki TV kupiłeś? Bo nie rozumiem.

Akurat kupiłem takiego LG bo jedynie na niego pozwolił budżet. 

I żałuję że nie zaczekałem te kilka dni i nie wróciłem z większym portfelem.

To odpisuję Ci na Twoje pytanie.

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Zrób sobie wolny dzień idź do Media Expert na przykład obejrzyj z różnych półek telewizory. Najlepiej ze swoim pendrive ze zdjęciami które dobrze znasz.

Podepną , zobaczysz , i jak powiesz WOW to wtedy zajrzyj do portfela.

 

Strata czasu dyskusja z tobą o tym. Cena nie zawsze o wszystkim mówi.

3 minuty temu, Lord_Krecitsqa napisał:

Akurat kupiłem takiego LG bo jedynie na niego pozwolił budżet. 

I żałuję że nie zaczekałem te kilka dni i nie wróciłem z większym portfelem.

To odpisuję Ci na Twoje pytanie.

Ale co ma cena do tego? To tak samo jakby powiedzieć, że kupno najdroższego procesora na świecie spowoduje, ze wszystko będzie działać jak z kosmosu, a wcale nie musi bo wiele czynników innych na to wpływa.

Link to post
Share on other sites
Teraz, Lord_Krecitsqa napisał:

Co wybierzesz Twoja sprawa.

To Ty będziesz oglądał nie ja .

Piszę to jedynie po to żeby nie popełniać takich błędów przy zakupie.

 

A wiem co mówię bo patrzę od roku na niego :lol:

Ale o co ci chodzi z tymi Hercami, wytłumacz wkodncu bo trullujesz ewideteie.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Lord_Krecitsqa napisał:

A Ty wciskania ludziom badziewia.

Co było widać w linku wyżej.

 

To znajdź coś lepszego w tej cenie i z ta przekątną, a nie tylko SPAMujesz i obrażasz!!! Cwaniaczku!!!

 

Do autora tematu, dołóż 149 zł do tego:

 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55nano863p-tv-nanocell-uhd-4k-lg.bhtml

Link to post
Share on other sites

Kurde mam dwa Sony 43 cale. Jeden 60 drugi 120Hz.
Nie wnikam co daje częstotliwość w normalnym oglądaniu Polsatu, ale czytelność napisów w wiadomościach na 100 to niebo a ziemia.
Oba są 4K.

Tez jestem zdania że dobrze gdyby miało 100Hz i nie do końca umiem to wytłumaczyć.
To zupełnie inna jakość oglądania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Arnold napisał:

To znajdź coś lepszego w tej cenie i z ta przekątną, a nie tylko SPAMujesz i obrażasz!!! Cwaniaczku!!!

 

Do autora tematu, dołóż 149 zł do tego:

 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55nano863p-tv-nanocell-uhd-4k-lg.bhtml

 

 

Normalnie szok ! :o

Dało się wybrać coś fajnego :P

I nikogo nie obrażam ziom.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...