Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pytanie jaka, bo skoro jak pisałeś wcześniej masz "niekończące się rzeźbienie" to musi być coś nie tak w diecie. Przy źle zbilansowanej diecie przy długim okresie może ci przestać funkcjonować tarczyca, która umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej. Bez tego możesz jeść nawet 1500 kalorii dziennie a i tak nie stracisz tłuszczyku.

Link to post
Share on other sites

Jak tam wam idzie ? Ja czwicze dalej w domu, ale dorzuciłem do tego basen i zastanawiam się ile razy w tygodniu chodzic na basen. Teraz chodze prawie codziennie bo mam duża zniżke wychodzi mi 3 zł i moge siedziec w saunie w basenie i w paru jeszcze miejscach ile chce. Mam ograniczyc basen czy nadal moge tak chodzic. Chodzi mi troche o zrzucenie tłuszczyku z brzucha i łap. Dieta u mnie nie jest jakoś dobra, ale trzymam "zarysy".

Link to post
Share on other sites

Najlepsza dieta to 1/2 posiłek/i dziennie bardzo skromny kanapeczka z serkiem wiejskim (2 kabanos z chlebkiem bez masła na obiado-kolacje) i do tego dużo biegania(12km) jazdy na rowerze(39km) ot co oczywiście nie codziennie ale co drugi dzień możesz ćwiczyć tak albo jak masz czas to dziś biegam 12km jutro jadę na rowerze po zakupy do warszawy (39km) i tak w kółko + dużo ruchu troszkę basenu na rozluźnienie w sobotę i po 2 tyg ważysz 5kg mniej.

Co do 1 posiłka to może dziwnie to wygląda ale ja głównie jadałem posiłki wysoko białkowe (mało tłuszczu i tzw. pustych kalorii)

po 4 dniach wstrzymywania się przestaniesz myśleć o jedzeniu i o tym by coś przekąśić jest to dobra dieta dla zabieganego studenta oczywiście po 2tyg wracamy do normalnego żywienia 3 posiłki dziennie żadnych serków z niezdrowymi dodatkami mniej mięsa jeden mały schabowy albo jeden mielony 3/2ziemniaczki i zdrowa surówka raz na tydzień jeden grzesiek i tylko tyle nie podjadamy jemy zdrowo nie pijemy Coli i innych napojów gazowanych rano przed bieganiem płatki na mleku (ŻADNE Musli chocapic itp. owoce musli są konserwowane w cukrze a płatki czekoladowe/miodowe/cynamonowe zawierają 10kostek cukru) zwykłe płatki nie smakowe ja jadam takie od nestle i oczywiście pijemy dużo wody i np kompotów żadnych słodkich soczków lub NAPOJÓW ENERGETYCZNYCH!

Po takim czymś twoja kondycja wzrośnie o ok 30/40% , schudniesz 5kg na wadze oraz nabierzesz mięśni i tłuszcz się spali.

Odnośnie diety jest to dieta Ekspresowa na 2tyg po tym zaczynamy normalnie lecz zdrowo się odżywiać...

Edytowane przez matt105
Link to post
Share on other sites

JA PIER**LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

Po takiej "diecie" masz rozje*any metabolizm a organizm jest strasznie przemęczony. Później zacznij jeść normalnie a jojo będzie takie, że nabierzesz smalcu 2x więcej niż zrzuciłeś.

schudniesz 5kg na wadze oraz nabierzesz mięśni i tłuszcz się spali

Za to to powinieneś dostać Nobla :hahaha:

 

Większych bzdur chyba jeszcze nigdy nie czytałem.

Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

ja jadam takie od nestle

Tam tez jest kupa cukru, tego typu platki mozna kompletnie wykluczyc.

 

NAPOJÓW ENERGETYCZNYCH!

Napoje energetyczne jak najbardziej, ale w wersjach light, czyli bez cukru. Kofeine dawkujemy 5mg/kg masy ciala w celu zwiekszenia efektow naszych treningow. Najlepiej przyjmowac kofeine bezwodna, ktora mozna kupic w tabletkach za smieszne pieniadze (60 kaps - 200mg/kap z 15 pln)

Link to post
Share on other sites

Bo już mnie wkurza jak widzę posty typu biegam X kilometrów chodzę na siłownię i na basen ale nadal ważę tyle samo (a kur w prawdzie jedzą za 3 i objadają się cukierkami...) Ogółem pisałem w pośpiechu.

Tam tez jest kupa cukru, tego typu platki mozna kompletnie wykluczyc.

 

 

 

Napoje energetyczne jak najbardziej, ale w wersjach light, czyli bez cukru. Kofeine dawkujemy 5mg/kg masy ciala w celu zwiekszenia efektow naszych treningow. Najlepiej przyjmowac kofeine bezwodna, ktora mozna kupic w tabletkach za smieszne pieniadze (60 kaps - 200mg/kap z 15 pln)

 

To są raczej jakieś zbożowe ale dokładnie nie wiedziałem ponieważ nie jestem w domu...
Link to post
Share on other sites

Kolego, może się nie zrozumieliśmy. Inne ćwiczenia nie pozbawią cię tłuszczu. Tylko aeroby.I Oczywiście muszą być intensywne. I jeszcze jedno - tłuszcz schodzi równomiernie z całego ciałą a nie "tylko z wybranej części" którą chcesz odchudzić.

 

To tyle jeśli chodzi o ćwiczenia. No ale rzecz oczywista nawet wielogodzinne aeroby nic ci nie dadzą jeśli będziesz miał złą dietę.

Edytowane przez John Clark
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...