Skocz do zawartości

Recommended Posts

A z czego masz energie ?

 

To to rozumiem, ze z wegli, ale tak jak mowilem co najwyzej przed silka cos z weglami zjem jakis posilek i to na tyle, wiekszej wagi nie przykladam do teog :)

 

dzieki weglom w miesniach regeneruje sie glikogen tzw paliwo dla miesni.

 

Jak masz poklady tkanki tluszczowej to to dodatkowo pomaga, tak btw :)

 

Greq mam nadzieje ze nasza rozmowe nie odbierasz jako klotnie...

 

Normalna dyskusja, nie klotnia :)

Link to post
Share on other sites

Jak masz poklady tkanki tluszczowej to to dodatkowo pomaga, tak btw

 

Tak ale tłuszcz nie wygląda :ups:

przed silka cos z weglami zjem jakis posilek i to na tyle, wiekszej wagi nie przykladam do teog

 

Trochę źle. Brak węgli po treningu = brak glikogenu. Bez gliko mięśnie nie rosną tak jak powinny. Nie są takie pełne i twarde. Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

Może troszkę odbiegając od tematu, może ktoś ma doświadczenie w rozciąganiu do szpagatu ? Jakieś rady.

Przydaje się oczywiście przy sportach walki, a niestety doszedłem do pewnego punktu i ciężko przebrnąć ;)

Link to post
Share on other sites

Jak kiedys cwiczylem karate to musielismy robic szpagaty, i jeden gosciu nie byl wogule rozciagniety (grubasek) to sensei mu pomagal w ten sposob ze go od gory na sile lecz stopniowo naciskal zeby rozciagnac go po trochu, moze sprobuj takie sposobu tylko to musi byc robione z rozwaga a nie na hama jeb i w dol odrazu, co dzien kolejny centymetr. Troche czasu, bolu i bedzie szpagat :menda:

 

A co trenujesz ?

Link to post
Share on other sites

Może troszkę odbiegając od tematu, może ktoś ma doświadczenie w rozciąganiu do szpagatu ? Jakieś rady.

Przydaje się oczywiście przy sportach walki, a niestety doszedłem do pewnego punktu i ciężko przebrnąć ;)

 

czy ja wiem czy sie przydaje, to zależy

 

na ile jestes rozciągnięty ? ile Ci brakuje ?

 

nie rozciągąłem się na maxa dawno ale robie sznura i szpagata z tego co pamietam, moze brakuje mi z 15 cm

Link to post
Share on other sites

Drusss trenuje kickboxing i trochę z kumplem elementy karate kyokushin.

 

Szejk Jasim to chyba oczywiste że się przydaje, musisz być porozciągany jak chcesz prawidłowo i efektywnie wykonywać kopnięcia.

Szpagat jest efektem końcowym, ogólnie trzeba być dobrze rozciągniętym i tyle.

Link to post
Share on other sites

Siemanko.

 

Nawet przy redukcji węgle są ważne, chociaż te 2g/1 kg ciała to minimum.

Dodajcie do tego trening aerobowy np. 45 min orbitreka i już cukry lecą. Człowiek potrzebuje przeciętnie ok 3g/1kg ciała.

 

A tak w ramach przywitania to ćwiczę ok 2 lat.

178cm/81 kg BF~16%

 

Odżywki to tylko białko serwatkowe Ostrowia lub podobne, zależy od dostępności. L-karnityna jak się tłuszczyku zbierze. Obecnie dietka taka normalka ani masówka ani redukcja.

Link to post
Share on other sites

Nawet przy redukcji węgle są ważne

 

Nie zgadzam się. Może na początku gdy ktoś ma 0 kondycji i się nie nadaje na aero. Ja teraz śmiagam drugi tydzień prawie bez węgli i daję radę na czczo 60 minut bieżni + później cały dzień aktywny.
Link to post
Share on other sites

Znam gościa co wyciska co najmniej 140kg na klatę - trenował jakieś 5, 6 lat na "domowym" jedzeniu (zero odżywek, koksów etc.). Może to da myślenia młodym zanim sięgną po cokolwiek dodatkowego. Grunt to przerzucić (umiejętnie) te kilka ton na treningu, ale jak ktoś nie chce mieć zakwasów... :o

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...