Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak trochę poza tematem

dobry klip

 

 

 

a tu fjnie się chłopaki ruszają

 

 

moje wariaty teraz właśnie w goldzie trenują, ciekawe co z tego się urodzi, mnie wszystko napieprza od poniedziałkowego treningu, pójdę jutro się rozruszać ale w porównaniu do tego co było kedyś to jestem leszczem jakich mało, sparingi powygrywałem ale czuje że to co było juz nie wróci :pomocy:

Link to post
Share on other sites

do tego dorzucić mozesz jeszcze kofeine

 

Od kofy robię sobie przerwę bo miesiąć temu miałem dyma burn-xtreme i pakowałem podwójną dawkę + 2,3 kawy (a więc ponad 1500mg kofeiny na dobę). Teraz mam Universala super cuts bo termogeniki już na mnie nie działają (w ubiegłe wakacje wykorzystałem ich potencjał i teraz efekt był mizerny).

 

Jeszcze zostało mi półtora tygodnia ostrego biegania na czczo. Ile się wytnie tyle się wytnie - potem wracam do normalnej siłki + jakieś aero 2,3 razy na tydzień. Cieszę się z tego, że udało mi się rozkręcić metabolizm. Teraz ile bym nie zjadł to za dwie godzinki jest strawione :)

Link to post
Share on other sites

jezeli nie bierzesz bialka podczas uczeszczania na trening silowy to przepraszam ale musisz byc idiota

 

A ja powiem ze trzeba popracowac nad dieta. Po treningu najlepiej dostarczyc organizmowi wegli a nie duzej ilosci bialka. Najlepiej jest zjesc piers z kurczaka z ryzem.

 

Krete nie daje sie na regeneracje...Samo mono jest dobre na pierwsze 2-3 cykle, pozniej mozna wejsc na jakies stacki itp. Przedewszystkim biorac mono trzeba byc swiadomym ze sie troche woda zalejesz bo takie to jest.

Jak byscie nie wiedzieli to organizm czlowieka produkuje kreatyne ale w bardzo malej ilosci i dlatego ja sie dostarcza z zewnatrz.

Wchodzac odrazu na najsilniejsze stacki na pierwszy raz to jest bezsensu, bo nie wykorzystasz ich potencjalu jaki oferuja bo samego siebie nie przeskoczysz. Poniewaz na samym poczatku i tak szybko sie przybiera w sile, w masie i wytrzymalosci ( roznie to bywa u kazdego ) wiec nie ma potrzeby stosowac mega stakow do tego. Mono czy tam jabcok wystarczy na te 2-3 cykle jak pisalem wczesniej.

 

Zakwasy bedziesz mial zawsze czy bedzie robil treningi z najmniejszym ciezarem, jelsi organizm nie jest przyzwyczajony do danego wysilku zakwasy sie pojawia. Nie ma co sie ich bac, poboli max2 tyg a potem jak dobrze trenujesz bedziesz czuc bol miesni spowodowany ich wyczerpaniem a nie zakwasami :)

 

Co do sterydow, jaki jest sens brac je i nie cwiczyc ? czy to zadziala ? zapewne zadziala, bo to ich rola ale nie wykorzysta sie ich w 100%. A wiec twierdzenie ze wezme koks i bede siedzial na fotelu a i tak mnie roz***bie to jest bezsens. Po co brac cos co jest stworzone do tego zeby powodowac jak najwiekszy rozwoj tkanki miesniowej jak sie nie cwiczy.

 

Powiedzmy ze tak sie dzieje, bierzesz dece w strzalach w doope, i ciagle lezysz, odpoczywasz i nie cwiczysz, olewasz diete bo po co ? biore koks, on mi pomoze. Przytyjesz 1-2kg, obwodowo bedziesz wiekszy, a co z odblokiem??.

Ale biorac teraz osobe co bedzie brala tez to samo, bedzie trzymala diete, treningi,odblok itp to osiagnie 10-12kg wiecej niz Ty bys lezal. A o odbloku nie wspomne...szczegolnie po dece :menda:

 

A wiec prosze mi nie pisac ze mozna siedziec i brac koks i nic nie robic a i tak bede rosl.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Drusss
Link to post
Share on other sites

Dieta to klucz do sukcesu. Musi być jakiś budulec bo z czego mięśnie mają się "zrobić"? :P Ja robię tak, że ładuję dużo węgli przed siłką aby mieć energię a potem tylko trochę by uzupełnić glikogen. Białko jest też bardzo potrzebne i dobrze jest gdy ktoś ma możliwość dostarczenia ok. 40g co 2-3 godziny. Budując masę warto też pamiętać o tłuszczach i niepotrzebnych kaloriach bo potem może być kuku i trzeba dużo redukować.

 

Co do sterydów to się nie będę wypowiadał na tym forum.

Link to post
Share on other sites

Do osób które dobrze ogarniają cykle itp. mam pytanko. Trochę pochodziłem na siłownie, 2 tygodnie przed wakacjami wyjechałem do Eng do roboty i tak schudłem 5kg. A tutaj ciężko wagę nadrobić, po wakacjach znów zacznę chodzić na siłownie i pytanie brzmi jak nabrać masę ?? Siła i tak przyjdzie i tak więc raczej chciałbym nabrać masę bo ważę teraz 65kg i mam 177cm wzrostu. Może jakieś dobre nie tanie białko, bo w chwili obecnej kreatyna mnie nie interesuje :P

Edytowane przez Private_92
Link to post
Share on other sites

Jedz dużo białka i węglowodanów (jeśli wstajesz wcześnie to co ~3 godziny a jeśli np. w południe to co 2). Możesz kupić białko jako uzupełnienie diety i pić je przed snem. Polecam UNS. Tanie i bardzo dobre białko. Szkoda kasy na droższe.

 

A czemu ?

 

Bo nie. To nie KFD.

 

Matej a znasz IS ?

 

Nie. Pierwszy raz słyszę ten termin. Rozwiń go jeśli możesz :)
Link to post
Share on other sites

Imperium Sportu.

 

Drozsze bialka ( nie kieruje sie tu cena tylko jakascia/firma ) maja to do siebie ze sa z "lepszych" izolatow robione, nie uswiadczysz problemow gastrycznych*, rozpuszczalnosc, slodkosc, gestosc itp sa lepsze.

 

* - to juz bardziej sprawa indywidualna.

 

Jak masz wolne i planujesz spac do 13 to wstan o 8-9 zjedz cos dobrego i dalej w kime :) a reszte tak jak pisal matej. duzo jedzenia ( wlasciwego... ), odpowiedni trening, odpoczynek.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jest zjesc piers z kurczaka z ryzem.

 

Powiedz w jaki sposob organizm ma to po treningu przetworzyc, zeby dostarczyc skladniki na regeneracje.

Powiedz ile czasu to trwa. Caly okres regeneracyjny przegapiasz.

 

A wiec prosze mi nie pisac ze mozna siedziec i brac koks i nic nie robic a i tak bede rosl.

 

Kto tak pisal? :)

Link to post
Share on other sites

Białko:

- kurczak

- ryby

- ser biały

- jaja

 

Węglowodany:

- ryż

- kasza gryczana

- corn flakes'y

 

To takie podstawowe produkty. Tak jak mówi GreQ - poszukaj sobie sam jakiś przepisów (z samych jaj można wymodzić kilkanaście potraw). Pamiętaj także o warzywach - ich nigdy nie jest za dużo.

Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

Drusss

 

myślę że kompletnie mnie nie zrozumiałes, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem

 

GreQonE to zauważył

 

Byc moze nie zrozumialem o co Ci chodzilo. Ale tak czy siak robienie tak jak napisales to tylko marnotractwo "towaru"+szkodzenie sobie.

 

GreQ nie wiem ile trwa proces trawienia tego, u kazdego jest inaczej. Ale nie mysl ze jak wypijesz chemie to ona po 5 min bedzie juz strawiona...

Mysle ze tak samo jedzac ryz+kurczaka a wypic bialko/masowke bedzie taki sam okres, tak czy inaczej wpasujesz sie w anaboliczne okno.

A po za tym odzywkami nie mozna zastepowac normalnego jedzenia...to ma byc uzupelnienie a nie zastepstwo. Oczywiscie nie mowie o sytuacjach jak nie masz nic innego zrobionego albo jestes w pracy itp to wtedy mozesz wypic odzywke i uznac ja jako meal replacement,

 

Toniek nie wiem ile masz lat ale dla doroslego mezczyzny picie mleka nie jest wskazane.

Link to post
Share on other sites

a na popicie mleko

 

To już nie jest potrzebne ale jeśli chcesz to możesz tak robić.

 

nie mysl ze jak wypijesz chemie to ona po 5 min bedzie juz strawiona

 

Zgadzam się ale gdy wypijesz szejka białkowego to od razu organizm przyjmuje białko a jeśli zjesz normalny posiłek to dopiero po strawieniu całości ono wejdzie. Tak czy siak odżywki to tylko dodatek. Jeśli ktoś ma dobrą michę to białko/gainer jest zbędny. Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

GreQ nie wiem ile trwa proces trawienia tego, u kazdego jest inaczej. Ale nie mysl ze jak wypijesz chemie to ona po 5 min bedzie juz strawiona...

Mysle ze tak samo jedzac ryz+kurczaka a wypic bialko/masowke bedzie taki sam okres, tak czy inaczej wpasujesz sie w anaboliczne okno.

 

W tym rzecz ze ryz i kurczaka bedziesz trawil nawet kilka godzin.

 

Dobra, podkreslam dobra odzywka bialkowa zniknie w przeciagu kilku minut z zoladka dostarczajac odpowiednie skladniki organizmowi. (Dawka ponizej 40G)

 

Bez sterydów i tak nie ma znaczenia, czy po treningu zjesz kurczaka, czy odżywkę.

 

Ma to znaczenie, i to ogromne.

 

Jeśli ktoś ma dobrą michę to białko/gainer jest zbędny.

 

Bialko/Gainer do jedzenia dodatkowo jest zbedne, ale po treningu silowym musisz miec jakies bialko, kurczakiem czy ryzem tego nie nadrobisz, nie wazne jaka masz diete.

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Bialko/Gainer do jedzenia dodatkowo jest zbedne, ale po treningu silowym musisz miec jakies bialko, kurczakiem czy ryzem tego nie nadrobisz, nie wazne jaka masz diete.

 

Nie zgodzę się. Jeśli przez cały dzień żresz jak świnia to na noc (gdy śpimy a wtedy rosną mięśnie) mamy full zapas białka. Białko jako suplement jest przydatne bo pijesz shake i po sprawie bo inaczej trzeba przygotowywać żarcie (a wiadomo: trzeba czasu. miejsca w żołądku itp.) :)
Link to post
Share on other sites

GreQ bialko po treningu nie jest az tak wazne jak wegle.

 

Bez sterydów i tak nie ma znaczenia, czy po treningu zjesz kurczaka, czy odżywkę.

Kolego jak masz pisac takie bzdury to nie pisz wogule i nie zasmiecaj watku.
Link to post
Share on other sites

GreQ bialko po treningu nie jest az tak wazne jak wegle.

 

Ale co jest tak waznego w weglach? :)

Nie spozywam zadnego carbo na treningu, ani tym podobnych.

Jak spozywalem przez chwile to wychodzilo to tylko na -.

 

Nie zgodzę się. Jeśli przez cały dzień żresz jak świnia to na noc (gdy śpimy a wtedy rosną mięśnie) mamy full zapas białka.

 

Testowalem rozne tryby, nie bylo roznicy pomiedzy dieta + bialko po treningu a bez diety + bialko po treningu.

Natomiast roznica byla kolosalna jezeli byl brak bialeczka po treningu, mimo zbilansowanej diety, oczywiscie na minus.

Link to post
Share on other sites

GreQ chyba zartujesz z tym dlaczego wegle sa wazne. A z czego masz energie ? z bialka ? nie. z tłuszczy ? malo ale tak, przerobienie tluszczy na energie bardzo duzo czasu zajmuje i trwa to dlugo. dzieki weglom w miesniach regeneruje sie glikogen tzw paliwo dla miesni.

Jesli nie jestes na redukcji to energie masz wlasnie z wegli ktore dostarczasz. Tylko z weglami trzeba uwazac, jak bedzie ich za duzo i ich niewykorzystasz to bedzie tluszczyk z nich.

 

Ja wlasnie skonczylem klatke i brzuszek.

 

Edit :

Greq mam nadzieje ze nasza rozmowe nie odbierasz jako klotnie...

Edytowane przez Drusss
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...