Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przede wszystkim np oliwa z oliwek w aerozolu to nie jest 100% oliwa z oliwek tylko z jakimis dodatkami.

A ten tluszcz w aerozolu bez kalorii to moze byc naprawde fajna ocja. Tylko to jednak artykul spozywczy wiec wolalbym wiedziec co to takiego i jaki ma wplyw na zdrowie.

 

Ja jak krotko to smaze na oliwie z oliwek, a jak dluzej to na oleju kokosowym. A mala ilosc oleju do smazenia na patelni ma tez taki plus, ze tak nie pryska dookola i jest mniej do sprzatania ;)

Link to post
Share on other sites

Tak samo jak slodziki maja w 100g jakies 300 kcal czy cos takiego. Tylko ze slodzika uzywa sie w setnych czesciach grama i wychodzi zero. A skoro tak to wyglada z tluszczami to faktycznie rownie dobrze mozna recznikiem papierowym rozsmarowac.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Podobno w transie hipnotycznym sie niezle wypoczywa, jak podczas snu ;P A z bardziej realnych to masaz moze poprawic samopoczucie i rozluznic, ale miesnie i tak beda zmeczone i pouszkadzane. Regeneracji nie przyspieszysz.

 

Choc obilo mi sie kiedys o oczy badanie w ktorym schladzano zmeczone miesnie i dzieki temu mogly one dalej pracowac. Wiazalo sie to z faktem, ze organizm oslabia ich sile w celu ochrony przed przegrzaniem.

 

A tak w ogole to co to ten polmetek?? ;)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Aaa połowinki  :) Widac w roznych rejonach roznie sie to nazywa.

Ja bym wzial goraca kapiel, rozluznil sie, potem zjadl jakies wegle z bialkiem i poszedl na impreze. Tylko nie pij, bo szkoda takiego treningu marnowac  ;)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko nie pij, bo szkoda takiego treningu marnowac 
 

 

Mam zamiar wznieść te kilka toastów, ale nie mam zamiaru przesadzać bo idę jako osoba towarzysząca to nie ma sensu wstydu narobić. No i drugie primo przygotowuję się do walki 7 marca prawdopodobnie będę walczył w Krakowie na zawodach ligowych więc trzeba podejść profesjonalnie

 

 

 

spać, a potem dobrze zjeść 

 

odwróciłem kolejność mam nadzieję że to nie będzie takie straszne :)  

Link to post
Share on other sites

Nareszcie jestem po wizycie u kardiologa, całe szczęście zrobiłem z igły widły, ale muszę co roku zgłaszać się na kontrolę bo w rodzinie miałem udary oraz wylewy, lekarz powiedział że mimo że ekg wskazuje na przerost mięśnia sercowego jest wszystko w normie nie mam się czym przejmować, mina po wyjściu od lekarza to mega banan na twarzy i biegiem na trening z motywacją jak nigdy ! :D 

Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj tez mialem udany trening. W ogole z treningu na trening i tygodnia na tydzien coraz bardziej poprawiam wyniki silowe i w podciaganiu. Obecnie w 3 seriach szerokim chwytem podciagam sie lacznie 37 razy :D

 

Zaczynam powaznie myslec nad zorganizowaniem jakiegos lancucha zeby go opiac dookola pasa i podczepiac obciazenia do podciagania.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pytanie BARDZO ogólne.

Typowy endo, brzuch mocno zalany niestety, podobnie jak boczki, wymiarów nie znam, łapa jako-tako, podobnie jak barki. Najpierw redukcja, a potem masa czy na odwrót?

 

Myślałem nastawić się najpierw na rozrost ciała, ale nie wiem jak to potem będzie wyglądało.. Wprawdzie znacznie bardziej podoba mi się budowa np. BIGiego niż "v" jak na przykład Lazar Angelov (BIGI bez urazy), ale jednak wydaje mi się że najpierw mimo wszystko lepiej zejść z BF, którego na masie i tak potem nabiorę..

Link to post
Share on other sites

No to nieźle ;) Jak wrócę do targania ciężarów liczę na pobicie 37 powt w 3 seriach :D

 

Odkąd zmieniłem obuwie mogę podkręcić śrubę na treningu i wykonać go lepiej. Do tego zaopatrzyłem się we wszystkie produkty o jakich wyczytałem że przyśpieszają metabolizm i waga ruszyła się w dół.

 

 

up

zakładam że bf masz w okolicach 20%

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie warto trzymac wysokiego BF, bo przy wysokim zatluszczeniu i tym samym przy wysokim poziomie leptyny moze wystapic niewrazliwosc na ten hormon.

 

http://potreningu.pl/articles/1645/leptyna--klucz-do-szczuplej-sylwetki

 

A to skolei utrudnia odchudzanie, budowanie masy i sprzyja otluszczaniu.

Dlatego nie rozumiem "miskow" co to cale zycie na masie sa i chodza jak takie bąki. Nawet jak robia faktycznie miesnie to ich i tak nie widac spod tego tluszczu.

Link to post
Share on other sites

@Freso: skoro masz zalaną sylwetkę to zdecydowanie nie ma sensu zaczynać od masowania. Staraj się budować suchą masę, nie potrzebujesz dużo większych mięśni, ale lepiej zarysowanych i lepszych proporcji (mniejszej opony w pasie). 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

I lancuch kupiony, a w zasadzie dwa i do tego ogniwa i karabinczyk. Dzisiaj pierwszy trening z nowym sprzetem i nie wiedzialem ile obciazenia dac. Poszlo 20kg i troche za duzo, bo z bieda podciagnalem sie chwytem neutralnym 24 razy (10+8+6). Nastepnym razem zobacze 15 kg :)

 

 

http://wrzucaj.net/images/2015/02/19/20150219181232.jpg

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...