Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

@verul: niezła forma na zdjęciu, w kącie pokoju widać zapas paszy i wiatmin. Sprytnie wykorzystałeś pytanie o ciuchy, żeby wrzucić fotkę bez koszulki, niby że spodenki polecasz , ale forma godna podziwu, dobra równowaga pomiędzy masą i rzeźbą, więc jest okejka.
Hehe, chwalenie swoja droga, ale serio te spodenki sa wygodne ;) Dalbym fotke w koszulce ale jakos dziwnym trafem ani jednej takiej sobie nie zrobilem ;)

 

Nie rozumiem ludzi ktorzy chca na redukcji tracic mase poprzez pocenie sie. Jeszcze jestem w stanie zrozumiec zawodowcow ktorzy przed zawodami chca sie odwodnic, ale zwykli ludzie? Bez sensu. Z drugiej strony zaczynam rozumiec ludzi ktorzy mowia jak to sie strasznie poca na silce. Dla mnie to zawsze bylo dziwne, no ale ja pocenia sie unikam, a inni jak widac robia to celowo. Za to leci ze mnie straszliwie jak na trenazerze kolarskim jezdze przez godzine lub dwie. Wtedy to zima okno otwarte, wentylator na maksa a i tak bez recznika w poblizu sie nie obejdzie.

Link to post
Share on other sites

A więc tak poznana data Euro Ligi ;) 18 październik niewiele czasu na przygotowanie, rezygnuję na ten czas z ćwiczeń typowo siłowych, potrzebuję od was porad na ćwiczenia typowo na wydolność, wytrzymałość i kondycję muszę przycisnąć z przygotowaniami bo nie chcę zębów pozbierać po zawodach regenracja dojdzie na 3 dni przed zawodami to wejdę do sauny i na basen na dzień przed ;) 

Link to post
Share on other sites

Walka to chyba raczej interwaly wiec HIIT. Nie ma sensu sie nastawiac na typowa wytrzymalosciowke w aero bo to sa srednio lekkie wysilki przez godzine, dwie, trzy lub cztery a ma sie to nijak do walki. Moim zdaniem najlepiej poprawi Ci VO2 max HIIT.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

interwały niewątpliwie, ale nie ma lepszego treningu tzw 10 kumite, bierzesz 10 sparing partnerów i z każdym walczysz rundę, ty bez przerwy, a każdy z nich na świeżo i mają za zadanie bezpardonowo cię sklepać

 

PS ja kiedyś dawałem radę 10, przy kolejnych rundach powoli zamieniałem się w worek treningowy :P

 

PPS trenowałem kiedyś z gościem, który zaliczył tak 100, ale końcówka to była już masakra, chyba tylko mocą jedi ustał na nogach, a nie stawali do niego koledzy, czy coś, na taki challenge zjeżdżają się fighterzy z całego kraju i nie tylko

 

PPPS my walczyliśmy po 3 minuty na rudę  8-)

Link to post
Share on other sites

A jak niej znajdziesz sparing partnerów do 10 kumite, to spróbuj tzw. próby trola. Wzór próby trola na poniższym filmiku:

http://joemonster.org/filmy/64112/Po_zlej_stronie_stadionu

Ino wybierz się na mecz piłki nożnej i nie siadaj z Januszami i innymi piknikami, ale pchaj się na sekcję dla kiboli :rotfl: .

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Cześć koksy, polecicie jakieś mieszanki białkowo-węglowodanowe z aminokwasami bez kreatyny przeznaczone do stosowania bezpośrednio po treningu? W tej chwili siorbię Complete Workout Support V2 od SFD, o takie: http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Complete_Workout_Support_V2-opis26691.html ale rozpuszczalność jest marna i jak skończy mi się worek, który kupiłem, to chętnie spróbowałbym czegoś innego.

Link to post
Share on other sites

tak, nie stosować takowych

przeszedłem przez to (bo mnie inni kumple przekonali) i wniosek jest jeden - gó**o warty syf

dużo lepiej wyjdziesz na garści suszonych daktyli (lub bananie) + BCAA bezpośrednio po treningu (jeszcze w szatni), a po powrocie do domu WPI/WPC (z naciskiem na to pierwsze) lub pełnowartościowym posiłku

Link to post
Share on other sites

Żeby była jasność drachenfeles: ja wiem, że suple to uzupełnienie diety a nie jej podstawa, że dobrze zbilansowany posiłek jest lepszy niż porcja najlepszej odżywki i że bez dobrej michy suple na nic się nie zdadzą, ale potrzebuję uzupełnić dietę w białko a aminokwasy powinny poprawiać regenerację, więc zamiast tradycyjnego banana przez sezon jesień/zima będę walił odżywki potreningowe, natomiast białkową zalewam płatki owsiane na 2. śniadanie w dzień treningowy i kolejną porcję po kolacji. Także spokojnie, nie jestem entuzjastą żarcia w proszku, ale to wygodne i w dni treningowe suple pozwalają łatwo uzupełnić 4 posiłki o dodatkowe ok. 50 gram białka.  

Link to post
Share on other sites

same here, stejk poniżej 350g to jakaś popierdółka, a nie stejk  :P natomiast suma dobowa nie wychodzi mi już tak kolorowo, a wiadomo tyle na raz się nie wchłonie

 

a wracając do gainerów jako potreningówek, odpowiem lakonicznie - tak nadają się, ale nie jest to zdrowe, ponieważ walą tam cukru, skrobi modyfikowanej oraz tonę WMS, który wbrew obiegowej opinii nie jest niczym dobrym, a jakby tego było mało kantują na białkach i w połowie przypadków żresz soję zamiast WPI/WPC - co sugeruję to dobry, sprawdzony miks WPI/WPC fo tego BCAA oraz normalne źródło węgli, proste bezpośrednio po treningu i złożone potem razem z izolatem/koncentratem zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz

 

http://www.bodybuilding.com/fun/waxy_maize_starch_myth.htm

Link to post
Share on other sites

Nie do końca chyba można stawiać "=" pomiędzy gainerem a mieszanką taką jak Complete Workout Support. Gainer to często w 80% węglowodany z niewielką ilością białka, a tu mamy 33g białka do 27 g węgli. Na gainery szkoda prądu, bo tak jak piszecie równie dobrze można zjeść banana + pół tabliczki czekolady i zapić szklanką pełnego mleka (akurat takie połączenie zdarza mi się i wchodzi bardzo dobrze :D). Natomiast samo białko bezpośrednio po treningu też nie jest optymalne, bo straty powysiłkowe organizm szybciej uzupełnia z węglowodanów (ewentualnie banan + białko) i szkoda czystego białka zaraz po treningu, ponieważ białko ma zostać zużyte do budowy a nie jako źródło energii (na to lepiej przeznaczyć cukry). Ja potrzebuję suplementu łączącego białko, węgle i aminokwasy w odpowiednich proporcjach do spożycia bezpośrednio po treningu (najlepiej bez kreatyny).

Link to post
Share on other sites

 

 

Wchlonie. Z tym 50g na raz to jakis mit jest.

 

to nie jest żaden mit i nie dotyczy tylko białek, tak działa układ trawienny, że jak jest nadmiernie zawalony treścią to nie jest ona odpowiednio trawiona i w efekcie nie wchłania się w całości 

dlatego kładzie się nacisk na częstsze ale mniejsze objętościowo posiłki

Link to post
Share on other sites

http://www.sfd.pl/sklep/SFD_6_Protein_Complex-opis29225.html

Jak skończy mi się białko, to biorę w następnej kolejności. Tania polska marka. Jakość pewnie przeciętna, ale przynajmniej cena nie zawiera 25% opłaty marketingowo-brandowej.

Obecnie mam WPC od tej firmy i smak waniliowy jest bardzo dobry (przynajmniej z mlekiem, z wodą nie próbowałem). Myślę, że z dodatkiem kakao wanilia też będzie spoko wchodziła.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...