Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na rowerze jeżdżę - aczkolwiek przez niezbyt sprzyjającą pogodę nie tak dużo jakbym chciał.

Co do siłowni - ostatnio mam sporo na głowie i nie mam czasu chodzić tak regularnie jak kiedyś - dlatego własnie przydałyby mi sie jakieś ćwiczenia, które mógłbym wykonywać w domu "po godzinach".

Zacząłem się nawet zastanawiać nad jakimiś środkami przyspieszającymi spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Przydałby Ci się sprzęt do ćwiczeń,pewnie nie masz nic takiego / Rower stacjonarny,bieżnia do biegania,Atlas do ćwiczeń,czy wyciskanie sztangielek na ławeczce./ Ale prostszym sposobem na zgubienie brzucha,jest położyć sie choćby na karimacie.palcami stóp zahaczyć o coś stabilnego i z pozycji leżącej z rękoma za głową podnosić się do pozycji siedzącej i tak przez 15 - 0,30 minut co dzień. Miłego weekendu.Pozdrawiam.Pa.

Link to post
Share on other sites

Ale prostszym sposobem na zgubienie brzucha,jest położyć sie choćby na karimacie.palcami stóp zahaczyć o coś stabilnego i z pozycji leżącej z rękoma za głową podnosić się do pozycji siedzącej i tak przez 15 - 0,30 minut co dzień. Miłego weekendu.Pozdrawiam.Pa.

Nie słuchaj kolegi bo nie ma racji. Ćwiczenia na brzuch nigdy nie pozwolą ci spalić tłuszczu tylko zwiększą mięsień. Na pozbycie się tłuszczyku tylko aeroby :)

Link to post
Share on other sites

I nic ci nie przyjdzie łatwo, pamiętaj ;) Najpierw redukcja, czyli aeroby + dieta, i ważne - Tłuszcz nie będzie Ci schodził z nóg, jeżeli będziesz tylko biegał, tak samo nie będzie ci schodził z brzucha poprzez brzuszki(które nie są nawet ćwiczeniami aerobowymi). Tłuszcz spala się równomiernie z całego ciała.

Potem, gdy już schudniesz, to dopiero zdobywasz masę i rzeźbisz, żeby to wszystko ładnie wyglądało ;)

 

Nie dało się edytować posta z góry, szkoda.

Po bieganiu i ABS II(Poziom 3).

 

 

http://img406.imageshack.us/img406/3753/dsc01880r.jpg

http://img515.imageshack.us/img515/9275/dsc01881ea.jpg

 

 

Te blizny to pozostałość bo fałdach, które miałem przed zrzuceniem wagi(Z 71kg, na obecną, 66kg), i niestety tworzą się one po siedzeniu skulonym, lekko zgarbionym, w ten sposób, że fałdki się tworzą i cały czas po tych linach wytwarzają blizny.

W każdym bądź razie - jest duuuużo lepiej niż było, staram się o kaloryfer, ale z tym będzie ciężko widzę.

Jednak - z wiszącego bebzola zrzuciłem na coś takiego, czyli płaski brzuch. Dla mnie to sukces, ale trwam dalej w ćwiczeniach ;)

Link to post
Share on other sites

BIGPUN jakbyś to przyciął trochę to by to nie źle wyglądąło bo jest masywnie:D

 

John Clark mam podobne wymiary no może troszke masywniej wyglądam bo zależy mi na sile i masie nie musi być super kraty na brzuchu, byle bez bębenka. No a Ty rozciągaj mięsnie klaty i ćwiczenia stosuj ktory mocno ją rozciągają i będzie git

Link to post
Share on other sites

A ja się z piątku na sobotę czymś zatrułem :( Wczoraj pół dnia zdychałem a dzisiaj boli mnie w okolicach wątroby (chyba, że to wyrostek ale nie mam innych objawów). Wszystko mogę robić tylko nie biegać. Podczas wstrząsów boli mnie jak cholera i nici z redukcji (na razie odkładam spalacz i jutro idę do lekarza).

Link to post
Share on other sites

bati999 a nic go nie ćwiczę, tylko aeroby :) ostatni raz ćwiczyłem na brzuch w zeszłym roku zimą

 

Przy bieganiu, z tego co wiem, biega całe ciało, razem z brzuchem, stąd te mięśnie się chyba utrzymują :) Ale i tak wygląda to fajnie, mi do kaloryfera trochę jeszcze zejdzie. Wczoraj dopiero zacząłem 4 poziom ABS II, ale się nie opierniczam ;)
Link to post
Share on other sites

U mnie w dół z 42 niepełne 41 zostało ale takie skutki picia co weekend wódki %-)

Chodź z drugiej strony obserwuję wyraźną poprawę na brzuchu po takiej weekendowej kuracji :P

 

Najlepsze historie z kupnem koszuli do gajera klatka 120 kark 44-45 a w pasie koło 80 kobity w sklepie stwierdziły że choćby chciały to nie są mi w stanie pomóc trzeba przeszyć albo proponują mi zapuszczenie piwnego kolegi %-)

Link to post
Share on other sites

Liczyliście sobie kiedyś "ilość tłuszczu"? Ja w większości kalkulatorów, które znalazłem otrzymałem wynik 10%. Cel na ten rok to 5% - zobaczymy czy się uda, w końcu to tylko kilka kilo czystego tłuszczu mniej, a przy tej ilości aerobów, które robię i diecie myślę, że to całkiem realne ;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...