Skocz do zawartości

Recommended Posts

akiś sposób musi być na to, bo od samego biegania i od mniejszej ilości żarcia nic się nie stanie.

Przypomnij, ile masz lat na karku?

Mozesz sprobowac przyspieszyc proces "wchlaniania" sie skory przez jakas sprytna suplementacje, udalbym sie z tym problemem hmm.... moze do dermatologa? Badz kosmetyczki?

 

Ogolnie jezeli wiek masz ponizej 23-24 lat to skora sie powinna sama z siebie wchlonac bez problemu, co do ujedrnienia samej skory w danych partiach to niestety, juz tylko i wylacznie trening silowo-wytrzymalosciowy, czyli lifting po 30-40 powt. :)

 

A ile powininem minimum dziennie biegać ? Dzisiaj 30 minut

Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie warto przekraczac granicy 40 minut.

 

Na mnie optymalnie dziala cos pomiedzy 30 a 40 min. kardio.

Link to post
Share on other sites

Do patryka biegaj co dwa dni interwałami tzn powoli i szybko na przemian. około 40 min wystarczy . 2-3 razy w tygodniu rób pompki różne wersje 5 serii po 15 powtórzen lub ile dasz rady jesli nie zrobisz 5x15( mozna kupić uchwyty do pompek). jak masz sztange to rób uginanie ramion 5 serii po 15 powtórzen . Możesz też robić przysiady ze sztangą na barkach i pamiętaj . Trening siłowo- wytrzymałościowy rób powiedzmy środa i piątek a pon wtorek i czwartek biegaj tak jak poleciłem . 2 dni możesz odpocząc w tygodniu pij dużo niegazowanej wody tak 2 litry dziennie w zależności od temperatury. Zero słodyczy

Link to post
Share on other sites

Siema macie może jakąś diete dla mnie ? Wiek 14 lat Waga 89kg Wzrost 185cm Około tydzień ćwicze, 10 serii po 10 powtórzeń sztangą jak narazie założone 2 x 10kg + sztanga około 10-20kg + HIIT na orbitreku 4min spokojnie, 1minuta full sprint jeżeli nie wytrzymam całej minuty to kończe najczęściej przy 45s biegam tak około 20 minut czyli 4 razy powoli i 4 razy full sprint + nieraz skakanka 5-10min Chciałbym pozbyć się tłuszczu na moim brzuchu :P Jak pewnie można się domyślić, niestety jest go trochę za dużo. Niedługo wakacje a ja trochę wstydzę się rozbierać, przez nadwage jeszcze problem z dużymi sutkami :/ Wiem ze do wakacji raczej nie uda mi się tyle schudnąć lecz chciałbym jakoś wyglądac przynajmniej w 2 klasie gim. Co byście zmienili w moim planie ćwiczeń ? Jaką diete polecacie ?

Uda się jeżeli bedziesz stosował się do tych treningów plus oczywiście dieta sam je robie i polecam :) naprawde działa tylko musisz dokładnie to robić jak ta pani na filmiku i sie nie ociągać ;)

 

Oczywiście jak bd miał siłę biegać to też możesz nawet wskazane :P

Dietę ci ułożę jak najszybciej bd mógł :)

Co do ćwiczeń ja na twoim miejscu walnął bym ogólnorozwojówke zmienił plan pytanie czy ty tego chcesz ?

Na pewno bd lepsze efekty nie bd katował jednego lub dwóch mięśniów tylko bd np: 4 mięśnie działały w jednym ćwiczeniu :)

Dla szybszego efektu możesz też walnąć se jakiegoś spalacza tylko czy masz budżet i rodzice na to pozwalają ????

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Każdy ma swój organizm i robi to co uważa za stosowne, debile i słabi sami się wytrują

 

yohimbine+ kofeina+efedryna z rana przed wysilkiem i zadnego wiecej spalacza potrzebowac nie bedziecie

Jeżeli mowa o ziołowych (działajacych a nie dajacych efekt placebo) ekstrakt z zielonej herbaty+ketony malinowe+piperyna

Edytowane przez Sirek
Link to post
Share on other sites

Poprawiłem czas na 1km z W-F. Jestem z siebie zadowolony. W pażdzierniku, jeszcze gdy nie ćwiczyłem w ogóle, chociaż teraz sobie tego nie wyobrażam, miałem czas 5:05, poprawiony na 5:00. Później jakoś tak ponad 4, 4:30, 4:16 rekord. Dzisiaj pobity na 3:50, jestem bardzo dumny z siebie, że w końcu coś zrobiłem ze swoim życiem i są tego efekty na papierze :P

Oczywiście, są lepsi cały czas, ale piętnastu lat nie nadrobię w kilku miesięcy, niestety. Ale z treningów nie rezygnuję, żeby w przyszłym roku szkolnym spaść poniżej 3:30. A wtedy będzie bardzo w piątkę.

 

Jak wygląda ten lifting?

Link to post
Share on other sites

Spalacze to dopiero po 21 roku zycia :)

A tam gadanie takie. To wszystko zależy od organizmu. Jeżeli będzie się go brało z głową to i wcześniej można zacząć wziąć.

 

Ułożyłem sobie plan :P poniedziałek - 30min biegania + sztanga wtorek pomki + sztanga tylko że uginanie środa 30min biegania + sztanga czwartek pomki + sztanga uginanie piątek 30 min biegania sobota skakanka 10 minut niedziela odpoczynek coś byście zmienili :D ?

Dodaj 3x3 dziennie tzw. zasysanie brzucha, żeby zgubić w pasie. Polega ono na tym, że stojąc wypuszczasz całe powietrze z płuc, a następnie wciągasz brzuch do środka jak najbardziej się da - tak jak miałbyś dotknąć pępkiem kręgosłup. Rób tak 15-20 sekund i te ćwiczenia najlepiej robić rano-środek dnia-wieczór przed posiłkiem.

Aby brzuch się bardziej schował, to rób 2-4 razy dziennie maksymalne wciąganie powietrza do płuc i wytrzymuj jak najdłużej potrafisz.

Efekty będą, jeżeli zachowasz dobrą dietę i nie nastawiaj się na widoczną poprawę po miesiącu ćwiczeń.

Sam robię te ćwiczenia już od 3 tygodni i 4 czerwca zmierzę, czy coś w pasie uciekło.

Edytowane przez tamburyn
Link to post
Share on other sites

Co znaczy z głową? Połowę mniejszą dawkę, czy może zgodnie z opisem na opakowaniu? Większość spalaczy jest od 18-50 roku życia i nie bez powodu jest takie ostrzeżenie.

Nie patrz się na kategorię wiekową nadaną przez producenta, tylko zaobserwuj jak Twój organizm po wzięciu tego się zachowuje.

Oczywiście osoby młode do około 16 roku życia powinny dać sobie spokój z tymi suplementami. Póki organizm się rozwija, to lepiej pobiegać - po prostu wystarczy trochę wysiłku, aby efekty przyszły same.

Edytowane przez tamburyn
Link to post
Share on other sites

good job :) ja w gimnazjum miałem 3:46 bodajże :P przypomniały mi się młode lata

U nas jest koleś, co prawdopodobnie sławę osiągnie dzięki swoim wyczynom, wiele turniejów wygrał, maratony przebiegł, jakieś biegi ogólnie, u specjalistów trenuje, a czas ma 2:56, czy coś takiego, więc ciska najlepiej ze szkoły. A jest dopiero w 1 gim ;)
Link to post
Share on other sites

U nas jest koleś, co prawdopodobnie sławę osiągnie dzięki swoim wyczynom, wiele turniejów wygrał, maratony przebiegł, jakieś biegi ogólnie, u specjalistów trenuje, a czas ma 2:56, czy coś takiego, więc ciska najlepiej ze szkoły. A jest dopiero w 1 gim ;)

Predyspozycje są wrodzone. Skład włókien mięśniowych u różnych ludzi jest inny. Jedni maja więcej włókien wolnokurczliwych, inni szybkokurczliwych.

Link to post
Share on other sites

patryk siłowe ćwiczenie i aerobowe(bieganie) rób w oddzielne dni to trochę mięśni złapiesz . Bo inaczej to nic z tego wiele nie będzie

 

Poniedziałek 30-40 min bieg najlepiej interwałami

Wtorek pompki 5 serii po 15 powtórzen Uginanie ramion 5 serii 15 powtórzen

Środa przysiady ze sztangą 6x 15 powtórzen, wzniosy na palcach stojąc (na schodach abo podwyższeniu szczególy znajdziesz w necie)

Czwartek pompki klasyczne , uginanie ramion , pompki w podporze tyłem wszytsko po 5 seriix15

Piątek 30-40min bieg

Sobota Możesz dać 15 min skakanki ale nie musisz

Niedziele wolne

 

Powoli po każdym tygodniu zwiększaj ilość serii aż dojdziesz do 8-10 napewno zwiększysz sprawność fizyczną i poprawisz sylwetke

 

 

Edytowane przez aleksander12
Link to post
Share on other sites

A tam gadanie takie. To wszystko zależy od organizmu. Jeżeli będzie się go brało z głową to i wcześniej można zacząć wziąć.

W zadnym wypadku, nie ma takiej mozliwosci.

Chyba ze mowisz o pokazanym wczesniej Olimpie, to tak.

Powazniejsze produkty >21 roku zycia

Powazniejszy produkt to np.: HyperDrine OD

 

Co znaczy z głową?

Z glowa znaczy tak ja opakowaniu zalecaja :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...