Skocz do zawartości

Cooling do 50żł - podstawka AM2


Recommended Posts

Witam.

 

Piszę z prośbą zawartą w temacie wyżej tak więc chyba nie warto powtarzać tego. Dodam, że procek mego złomka to : Athlonek 64 x2 4200+. Nie wiem czy to możliwe, ale chciałbym dobrać taki cooling - pod OC proca (2.21ghz - stock - troszkę przymało. :( )

 

Moim zdaniem - (nie chwaląc się oczywiście) znam się troszkę na tym, ale lubię także zasięgnąć profesjonalnej/ sprawdzonej opinii znających się ludzi:

 

- Freezer 64 - Tutaj (chyba) będzie najlepszy. Wychodzi tyci poza granice budżetu, ale chyba nic tańszego i w miarę dobrego nie znajdę w z tak niskim budżetem - możliwe, że są jeszcze lepsze wyjścia od freezer 64, jeśli tak to jak najbardziej pisać - w końcu po to ten temat został stworzony.

 

P.S - Sry.. za literówkę w temaciku. "ż" ghr..

 

Pozdrawiam.

Patryk

Edytowane przez patryklen
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc także myślę, iż podbijemy budżet do 70-80zł - bo jak zauważyłem po allegrdrogo i esc to nic nie dostanę do 50zł.

A to jeśli już przy tym jesteśmy - cenie - czy wgl.będzie duża różnica między chłodzenie do 80zł, a stockowym wiatraczkiem z radiatorem AMD ?? - Komputer od razu po włączeniu w BIOS HWMonitor pokazuje 30*-32*, w systemie już HWmonitor no jest już dużo większa, a tylko się odpalić zdążył - 55* i 45* - gdyż 2core. I to jest idle, bo przeglądarka, jakiś komunikator - odtwarzacz muzyki tak więc nie jest to stress, a i jest jeszcze taka lipa, że kiedy tylko kliknę start w Orthos'sie to od razu na 1 rdzeniu podskakuje temp o 6*, a jak tylko nacisnę stop to spada o te 5*-6* -> Tutaj nawet chyba nie ma co się tym sugerować. Temp. w stressie pod obciążeniem orthosa to 72* i 57-60* - gdyż 2core, a po szybciutkim wyjściu z systemu i przejściu do BIOSowego HWMonitor mym oczom ukazuje się temp. 43*. ghrr.. hm. tylko najgorsze jest to, że tak pokazuje i coretemp i hwmonitor. - whatever... don't know. Co na to powiecie ??

 

 

I co jeszcze powiem - to to, że HWMonitor nigdy mi nie pokazał większej temp jak 74* - co, bym nie robił, i renderowałem Sony Vegas, w tym czasie grałem - defakto nie wyglądało to płynnie, muzyka, GG, Skype, nawet obciążyłem jeszcze proca prime'em i powyżej 74* nie wyszedłem pomimo tego, że komputer tak użytkowałem z 2,5h -> 3h ( jeśli tak to można nazwać, bo po mojemu to się nazywa katowanie ) nie wzbiła się powyżej co mnie bardzo dziwi. Is good ??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kubbak
Regulamin - punkt 2j
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...