Skocz do zawartości

PC 15-20k do gier, filmów, 4K itd


Recommended Posts

Siemanko, zbliża się koniec roku, koszty trzeba robić - pytanie do speców - co tam w trawie piszczy?

Potrzebuję sprawnego kompa do gier, filmów itp, 4k - odświeżanie możliwie najwyższe, tv uciągnie 120Hz. Nie zamierzam oszczędzać gdyż nieuchronnie trzeba wydawać hajs na siebie - lepiej niż na innych. 
Nie obczajam dzisiejszych trendów - zakup muszę zrobić najpóźniej w grudniu ale wiem że i już teraz brakuje części... spróbujmy złożyć coś mocnego i rozsądnego (please, stuknijcie w czoło jeśli coś będzie przeginką).

Czy będę kręcił? Hmm, może - a kręcić powinno się od razu nowy zestaw czy dopiero jak zbraknie mocy? bo jeśli ta druga opcja to odpada, obecnie jadę na zestawie do podkręcania ale nigdy nie był kręcony i teraz nie ma to już sensu...

Główne wymagania to aby komp był cichy, wydajny i rozsądny - nie przepłacajmy za kolorowy wiatraczek... Niech nie ślini się jak psu jajka na wiosnę. Podyskutujmy od tym co warto obecnie a co nie ma sensu, wypowiedzcie się koledzy :)

Link to post
Share on other sites
  • BlackCoffe zmienił tytuł na PC 15-20k do gier, filmów, 4K itd

Ok, czyli co do GPU raczej nie ma złudzeń, można polować - reszta podzespołów widzę, że w miarę dostępna to może i faktycznie ten Raptor Lake wjedzie. Który RTX może być "najlepszy"? Moja wiedza kończy się na spoko palitach oraz gigabyte, natomiast inno3d i zotac wspominam jako firmy które mają problemy z wydajnością chłodzenia lub kulturą pracy. Słyszałem jeszcze, że MSI robi porządne sprzęty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...