Skocz do zawartości

Ograniczenie prędkości, T-Mobile na kartę do 200KB/s (1,6Mb/s)


Recommended Posts

Hej, szukałem informacji na internecie co do tego problemu, ale nie znalazłem nic. Jestem w T-Mobile na kartę i w Sklepie Play występuję lejek do 200KB/s pobierania aplikacji i gier, występuje to tylko tam, ktoś się spotkał z czymś takim? Mam dwa numery, na dwóch telefonach. Przekładałem też kartę do innego telefonu i też ograniczone. Pisałem na chacie z T-Mobile, założyli jakieś zgłoszenie, a po zakończeniu nic się nie naprawiło i są zdania, że oni nic nie ograniczają, ale też poradzić nic nie mogą na to. 

Edytowane przez pavelek96
Link to post
Share on other sites
  • pavelek96 zmienił tytuł na Ograniczenie prędkości, T-Mobile na kartę do 200KB/s (1,6Mb/s)

Wina telefonu, albo masz jakiegoś syfa na telefonie, apkę, która drenuje prędkość internetu, albo masz jakąś opcje w Google Play co to ogranicza włączoną. Niestety 4 lata nie używam Androida, ale czytałem, ze aktualizowali ten Google Play kilka razy i coś zmieniali od tamtej pory jak ja używałem Andka.

Według mnie to nie wina operatora skoro tylko w tym zwalnia.

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Arnold napisał:

Wina telefonu, albo masz jakiegoś syfa na telefonie, apkę, która drenuje prędkość internetu, albo masz jakąś opcje w Google Play co to ogranicza włączoną. Niestety 4 lata nie używam Androida, ale czytałem, ze aktualizowali ten Google Play kilka razy i coś zmieniali od tamtej pory jak ja używałem Andka.

Według mnie to nie wina operatora skoro tylko w tym zwalnia.

Sęk w tym, że przekładałem kartę sim z plusa do mojego telefonu, a tą tmobile do innego i na innym telefonie też ograniczało w sklepie play, a za to u mnie karta plusa działała normalnie, więc to nie jest nic z telefonem.

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Mam tak samo, posiadam 3 karty sim które zarejestrowane są na mnie i tylko w sklep play jest ten problem, robiłem już wszystko, przekładałem karty do innych telefonów i to samo gdzie wcześniej ten telefon nie miał z tym problemu, przywracałem telefon do ustawień fabrycznych nie instalowałem żadnych dodatkowych aplikacji, zakładałem nowe konto w sklep play i nic, pisałem do t mobile dwa razy bo za pierwszym olali na maxa temat za drugim było już trochę lepiej, napisałem reklamację i dostałem jakiś numer do informatyka i poskutkowało grzebali coś i przez dwa dni było ok tz. sklep play śmigał później odpisali że ograniczenie prędkości nie jest po ich stronie a sytuacja wróciła do początku

:( Teraz to już czekam na zakończenie umowy i przechodzę do innego operatora bo nie mam już siły i pomysłów chyba że ktoś z Was miał taką sytuację i sobie poradził. 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Mam T Mobile i nie miałam problemów z prędkościami przy ściąganiu rzeczy ze sklepu Play.

To nie kwestia problemów tylko lejka.  Sprawdzałem to na 2 kartach i trzech smartfonach - każdy od innego producenta (Xiaomi, Oppo, Samsung).

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...