Skocz do zawartości

Rozdanie sprzętu po wygranej w USB 7.0


Recommended Posts

Kazde jakie masz, jezeli sa sprawne, zainteresują mnie ;)

W takim razie:

 

Kandydatura

 

Moj sprzet to:

AMD Athlon 64 3200+

ATI Radeon HD4650

WD Caviar SE 80 GB

Mobo K8NE chipset nVidia nForce 4

2GB DDR400 pracujących jako 320 ;/

Zasilacz OCZ ModXStreme Pro 400W

 

Chcialbym dostac wszystkie dzialajace wentylatorki jakie uzytkownik _nick_ ma do rozdania ;) Czesc z nich znalazlo by bezposrednie zastosowanie jako aktywna czesc chlodzenia sprzetu m.in mojego, a takze mojej siostry i rodziców moich (glownie chipsety, gdyz mamy na chipsetach same tandetne radiatorki i to sie wszystko grzeje). Reszta wentylatorkow zostala by uzyta do chlodzenia innych podzespolow pctów w domu, np. dyski. Pomyslow mam wiele, a wiatraczkow juz niestety w domu nie ma z czego wymontowac, a na allegro zazwyczaj kosztują one 'pare' zlotych + koszty wysylki, wiec niestety nie oplaca mi sie kupowac. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Jeśli mi się uda wszystko przeanalizować to jeszcze tej nocy będą wyniki, jak nie to jutro.

 

 

Podaję wyniki ;)

 

 

-------------------

 

matej

 

Dostanie: SDR RAM 128MB 100MHz

 

Uzasadnienie: do Durona na szynie 200 więcej nie trzeba (jak sam napisał jego płyta nie obsługuje FSB 133)

 

-------------------

 

19arek93

 

Dostanie: Celerony 1.0GHz oraz 1.1GHz na socket 370, a także SDR RAM 128MB 100MHz

 

Uzasadnienie: Aktywny user benchmarka - zasługuje na ten sprzęt.

 

 

-------------------

michal-prezes1

 

Dostanie: Athlon XP 1800+ oraz PQI SDR RAM 133MHz

 

Uzasadnienie:, tobie ten sprzęt się najbardziej przyda :) Mam tylko prośbę: dodaj swojego kompa do profilu, wrzuć wyniki do rankingów i udzielaj się na benchmarku (posty, komentarze) :/

 

-------------------

 

pranky

 

Dostanie: Celeron 1.7 s. 478

 

Uzasadnienie: Aktywny użytkownik benchmarka - dostanie procka zgodnie z prośbą (athlon xp przy da się bardziej innemu userowi).

 

-------------------

 

Ent3x

 

Dostanie: Pentagram freezone 70cu+ na grafikę

 

Uzasadnienie: Niewątpliwie dzięki pentagramowi będzie mógł lepiej podkręcić radka 9600. Niestety nigdzie nie znalazłem wiatraczka :P ale myślę że Ent3x sobie poradzi ;)

 

-------------------

 

bchrubas

 

Dostanie: kartę TV firmy Prolink.

 

Uzasadnienie: bchrubas jest aktywnym komentatorem benchmarka i przyda mu się ta karta.

 

-------------------

 

kowdipapo

 

Dostanie wiatraki: CoolerMaster 50mm, Evercool 50mm oraz 2x Intel 60mm.

Uzasadnienie: chłopakowi się przydadzą, a nikt inny się nie zgłosił.

 

--------------------

 

 

Niestety na wyniki oddania goodrama trzeba jeszcze poczekać, mam za duży dylemat :)

 

Jeśli użytkownicy zgadzają się na wysłanie sprzętu to proszeni są o napisanie do mnie na PW swoje dane adresowe oraz jaką formę wysyłki wybierają - np. list polecony, paczka, itd.

 

Ja w odpowiedzi podam numer konta, na który należy wpłacić pieniądze za przesyłkę z odpowiednią kwotą (w zależności od wagi, itd.). Po wpłynięciu pieniędzy na konto wysyłam sprzęcik.

 

---

 

Acha jeśli ktoś chce to dorzucę do przesyłki kartę sieciową na PCI 10/100 - znalazłem 2 takie na chipsecie realteka.

Link to post
Share on other sites

Za późno :wariat:

 

 

Już poinformowałem warrka, żę idzie do niego.

 

Uzasadnienie: najbardziej aktywny user, który zgłosił się po sprzęt. Wiem, że będzie zmieniał płytę główną i ram na 800tki, więc goodram będzie dobrze wykorzystany.

Link to post
Share on other sites

Doszły przelewy od kowdipapo i Ent3x - jeszcze dzisiaj idę na pocztę :wariat:

 

Niestety wiatraka do pentagram nigdzie nie ma :wariat:

 

_nick_ - jaka piekna inicjatywa, jestem pod wrażeniem :wariat: Byloby miło, gdyby za Twoim przykladem poszli zwycięzcy następnych edycji USB.

 

Z mojego aktualnego sprzętu oddaję tylko goodrama, pozostałe części są "ciut" starsze, ale jak widać nie jednej osbobie się przydadzą :) Do rozdania części namówił mnie torture.
Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

 

Moj aktualny sprzet jest podany na mojej stronie:

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/31336.html

 

Chcialbym Celeron 1100MHz FSB 100 128kB cache s.370 oraz

2x 128MB SDR RAM 100MHz poniewaz chce zlozyc pceta dla mamy do internetu oraz sprzet na ktorym chcialbym pocwiczyc itp OC.

 

Jezeli jdstes w stanie dac mi ten sprzet bede bardzo zadowolony i wdzieczny tobie.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Według mnie warunkiem USB mogłoby się stać rozdanie sprzętu ze starego komputera. Komuś by się przydał jakiś stary procek, ram , płyta czy inne duperele, które by zostały wymienione. Wiadomo, że kto wygra wygrywa podwójnie. Dostaje nowy komputer, a stare części może sprzedać na alledrogo. ;) To taka moja inicjatywa, by polepszyć zabawe. :co:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...