Skocz do zawartości

Rozdanie sprzętu po wygranej w USB 7.0


Recommended Posts

Wygrałem siódmą edycję USB, więc zgodnie z obietnicą utworzyłem ten wątek, w którym użytkownicy będą zgłaszać swoje kandydatury na sprzęcior :pajac:

 

 

----------------------------------------------------------------------------

części do rozdania:

 

Athlon XP 1800+ FSB266 256kB cache

Celeron 1100MHz FSB 100 128kB cache s.370

Celeron 1000MHz tulatin FSB 133 128kB cache s.370

Celeron 1.7GHz FSB400 128kB cache s.478

AMD K6-2 500MHz - rarytas na socket 7

AMD K6 300MHz socket 7

Penium MMX 233MHz

PQI 128MB SDR RAM 133MHz

2x 128MB SDR RAM 100MHz

4x Compaq EDO RAM 8MB

S3 Trio32 1MB PCI d-sub (idealna do sprawdzania kompa)

Kartę TV-FM Prolink z pilotem na PCI

Chłodzenie na kartę graficzną Pentagram Freezone 70+ CU - nie mogę znaleść wiatraka (jak znajdę to go dodam)

Grę Sacred z dodatkiem

 

i coś nowszego - mianowicie mój aktualny RAM:

GOODRAM Pro DDR2 2x512MB 900MHz CL5 z radiatorem!

 

 

a i do procków prawdopodobnie znalazły by się jakieś tam coolerki.

 

Podzespoły były wyjęte ze sprawnych kompów i wtedy działały w 100%, przeleżały trochę na półce (oprócz goodrama, który cały czas był w kompie) więc powinny być sprawne :P

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Zasady są takie:

* każdy zgłasza się tylko raz, w zgłoszniu dobrze jest zawrzeć:

 

- na początku posta tekst: KANDYDATURA

- swój aktualny sprzęt

- co chcesz dostać

- dlaczego chcesz to dostać

- link do profilu i kilka słów o sobie/od siebie

* sprzęt oddaję za friko, a osoba, która dostanie przedmiot płaci tylko za koszt przesyłki (forma przesyłki dowolna)

* Rozpatrzę wszystkie za i przeciw zgłaszanych kandydatur i wyłonię zwycięzców w ciągu kilku dni

* zgłaszanie chęci na sprzęt będę przyjmował do piątku, ale jeśli nie będzie chętnych na cały sprzęt to będzie to kontynuowane dalej, dopóki nie znajdą się chętni lub temat zostanie zamnkięty.

* możliwe jest wysłanie kilku sprzętów do jednej osoby

* Oczywiście w tym wątku dozwolone są komentarze, propozycje itd. (ale wtedy bez tekstu "KANDYDATURA")

 

----------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszam do zgłaszania się :D

 

 

Acha i NIE piszcie na PW, tylko posty TUTAJ.

Link to post
Share on other sites

Kandydatura                 (sprzęt w podpisie)     chciałbym chłodzenie pentagrama, bo aktualnie mam boksowe, jak byś znalazł wiatrak byłbym zainteresowany.           -------                             sory nie zauważylem że to chłodzenie na grafe więc może ktoś kandydować na pentagrama:-)

w takim razie chciałbym 2x512mb ram goodrama(2 miejsca wolne na płycie) 2 gb ram które mam to już trochę mało jak na dzisiejszy standard, no i 1gb bardzo by się przydało.

Link to post
Share on other sites

Kandydatura :->

 

Sprzęcik jest w moim profilu :D

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/TheSpeed-25854.html

 

Chciałbym Kartę TV-FM Prolink z pilotem na PCI. Tylko najpierw powiedz mi, czy mogę za jego pomocą zgrać obraz ze starych kaset VHS? Bo uzbierało się kilka takich zabytków (wesele rodziców, moja I komunia i inne takie) i chciałem ostatnio się w taki tuner zaopatrzyć by to zgrać i dać na wieczne DVD :pajac:

Jeśli jest to możliwe to byłbym chętny i jednocześnie bardzo ci wdzięczny :)

 

Pozdrawiam :P

Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

Core 2 Duo E8200 2.66/Gainward 8800GT 512Mb/Płyta gł. Gigabyte GA-N650SLI-DS4L/Ram 2x1Gb Kingston 800Mhz Cl4/Zasilacz Modecom Volcano 550W/Dysk Samsung 320Gb/Nagrywarka Samsung

 

Chciałbym dostac Pentagram Freezone 70+ CU na kartę graficzną, bo obecny jest bardzo głośny.

Procesor Athlon XP 1800+ FSB266 256kB cache też bym chciał do starego kompa, ponieważ obecny został ukruszony przy zmianie coolera i troche się tnie.

 

W niedługim czasie planuje zmianę komponentów w komputerze z względu na podkręcanie (obecny nie daje rady). Pod nożyce pójdzie Płyta główna, boxowy cooler i pamięć ram (2x2GB). Procesor i kartę planuje mocno podkręcic więc przyda się dobre chłodzenie. Na procesor kupuję Freezera Xtreme, a karcie żeby nie było smutno :pajac: chciałbym dla niej Freezone 70+ CU.

 

Jeśli mnie wybierzesz to dzięki a jeśli nie to i tak jesteś za******y.

Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

 

ECS K7VZA | AMD Duron 800mhz | SDR RAM 256mb | Deer 400W | Seagate 20GB | GeForce 2

 

Chciałbym dostać PQI 128MB SDR RAM 133MHz ponieważ niedawno odrestaurowałem starego grata i mam zamiar zabrać go w roku szkolnym do internatu. Nowego niestety nie zabiorę bo to za duże ryzyko i w dodatku mama musi mieć w domu sprzęt do pracy. Szkoda, że moja płytka obsługuje FSB tylko 133mhz bo pokusił bym się jeszcze o Athlona XP.

 

 

Pozdrawiam i gratuluję wygranej :pajac:

Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

 

Pentium 4 Prescott 3.2Ghz, Gigabyte Ga-8IPE1000-G, 2Gb Ram, Radeon 3650 DDR2, Seagate 7200.11 640GB.

 

Ja bym się pokusił nawet na parę podzespołów.

 

Tak więc:

1.Athlon 1800+

2.Którykolwiek z Celeronów s.370

3.Jakieś SDR Ram'y także by się przydały.

 

Zawsze możesz go mieć jako zapasowy :pajac: albo do prób OC na wysokim vcore :P

Coś dla mnie :D

 

 

Zastanów się dobrze zanim mi coś przydzielisz, na forum jest sporo osób które zrobiły tutaj więcej przez miesiąc niż ja odkąd jestem. Swoją drogą .. Gratulacje. :)

Link to post
Share on other sites

Nie robiłem tego nigdy, ale ma s-video np. więc pewnie da radę, jakie wyjścia ma twój magnetowid?

Hmm, gdzieś przepiłem mój kabel audio-video z dwóch stron, więc bez wizyty w sklepie się chyba nie obejdzie. Poza tym chciałem kupić model pod USB, więc chyba przy tym zostanę, może ktoś inny się skusi :P

 

Pozdrawiam :pajac:

Link to post
Share on other sites

Witaj. Co prawda jestem nowy, ale co mi szkodzi napisać swą kandydaturę. Więc tak, mój obecny sprzęt to:

 

750 MHz Duron (kręcony na 833 MHz) :)

2 x 128 MB SD-Ram 133 MHz

GeForce Mx440

Płyta MSI k7Turbo

Creative X-Fi ExtremeMusic :D

 

Co chciałbym dostać:

Athlon XP 1800+ (akurat płyta obsłuży mi go)

PQI 128MB SDR RAM 133MHz (mam jeszcze jeden wolny slot)

 

Kompa używam do słuchania muzyki i serfowania po necie. Filmiki się przycinają na YT, ale co zrobić...

 

Generalnie to gratuluje Ci wygranej, bo ja od 10 lat jade na starym komputerze :P Mam nadzieje, że i mnie wspomożesz :P:pajac:

Link to post
Share on other sites

Kandydatura:

 

- Swojego aktualnego sprzętu nie podam bo nie chcę użyć części od Ciebie aby go ulepszyć... Potem to wyjaśnię.

 

- Athlon XP 1800+ lub Celeron 1.7GHz

 

- Chciałbym jakikolwiek z tych dwóch procków ponieważ mam pomysł na oryginalny prezent dla dziewczyny na urodziny. Miałby to być "mózg" tego pomysłu. Na prezent dajemy sobie najczęściej rzeczy zrobione przez siebie więc procek się bardzo przyda! (nie chcę słabszych aby nie pomyślała że mój organ myślący nie ma mocy...)

 

- http://www.benchmark.pl/uzytkownik/pranky-31128.html. Mam kilka punktów, kompa ogromnie słabego (najczęściej gram u sąsiada) i chęci aby być rozpoznawalnym na benchmarku. Chcę być aktywną częścią tej społeczności.

Link to post
Share on other sites

Jak by ktoś chciał to mam u siebie celerona 2.4 ghz pod s478 z chłodziwem boksowym, z chęcią bym się zamienił na minimum 1gb ram ddr2, jak komuś są niepotrzebne tak jak mój "celeronek" to nie ma sensu żeby leżały na półce, bo u mnie by się wykorzystały na 100% :pajac:

Link to post
Share on other sites

Tylko jeden chętny na goodrama? :pajac:

 

marcin_222 tobie te 2x512MB sporo da, mi to dużo dało, ale praktycznie tylko w crysis, masz linuxa i za to +.

 

Zgłaszajcie się :P Polecam kartę na PCI 1MB - jest idealna jak coś się dzieje nie tak z kompem, albo jak sprzedamy swoją grafikę na allegro i czekamy na nową :D

Link to post
Share on other sites

Moja kandydatura :

Sprzęt:

Athlon xp 2400+ (2Ghz)

Sapphire Radeon 9550 128/128

1 Gb ram Kingstone ddr1

Samsung 80Gb

 

Zainteresowany jestem chłodzeniem od pentagramu na grafikę , ponieważ chciałbym wykręcić radka do poziomu 9600 pro. Na moim aktualnym chłodzeniu pojawiały się problemy przy taktowaniu zwykłego radeona 9600. Myślę ,że pentagram rozwiązałby ten problem :pajac:.

Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

 

Zawsze możesz go mieć jako zapasowy :pajac: albo do prób OC na wysokim vcore :P

Myślałem o starym kompie mojej kobiety. Wykorzystywany do pracy więc nie będę na nim eksperymentował :D

 

Co do kandydatury. Skoro TheSpeed się rozmyślił to może skusiłbym się na kartę TV. Kobieta kiedyś mi marudziła że ma jakieś VHS'y do pozgrywania to mogłaby się sama z tym pomęczyć

 

Mój komp: AMD X2 3800+, 2GB RAM, X1900XTX ale karta TV trafiłaby do -> P4 2Ghz, 768 RAM, Ati 9500 :)

Link to post
Share on other sites

KANDYDATURA

 

Sprzęt:

A64 4800+ 2500@3000MHz, Abit AX78, NV 8600GTS, Seagate 10 250GB, 2GB DDR2

 

Chciałbym dostać: Celeron 1.7GHz FSB400 128kB cache s.478

 

Ostatnio dostałem za pomoc przy naprawie komputera płytę Soltek SL-85DRV4-C i przydałby mi się owy Celeron na s478. Wyżej wymienioną konfigurację zabieram na stancję, ponieważ w tym roku wybieram się na studia (informatyka pollub). Chciałbym złożyć jakiś sprzęt dla brata do filmów i korzystania z internetu. Nie posiadam dużego funduszu, więc darmowy procesor byłby w sam raz. Myślę, że bez problemu pracowałby na delikatnie wyższym taktowaniu, ponieważ posiadam box'owe chłodzenie na ten socket. Interesuje się sprzętem i O/C, więc ten procesor na pewno zostałby dobrze wykorzystany.

 

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/dzejkej-12461.html

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

:pajac: Kandydatura :P

 

Moj Sprzet ( profil ):

CPU:Intel Core2 Duo E6300 1,86GHz

SetFSB -> 320MHz -> 2,24GHZ wiecej sie nie da na tej plycie i pamieciach :D

karta graficzna:ATI Radeon HD2400 Pro

dyski twarde: Samsung SpinPoint 250GB + Seagate 320GB

płyta główna: chipset Intel 946GZ Intel D946GZIS

pamięć RAM: DDR-2 533 2 GB (MDT cl4)

 

Z taka pewna niesmialoscia pisze w tym watku, no ale w koncu sie zdecydowalem poniewaz pamiec Goodram 2*512 DDR2 bardzo ulatwila by mi zycie - obecnie mam zakupiona razem z zestawem DDR2 533 cl4 ktorej nie da sie przetaktowac nawet na 667 i przy ewentualnej wymianie plyty glownej musialbym wymienic takze pamiec na szybsza, mocniej krecic procka takze "dzieki" obecnej pamieci nie moge - po poluzowaniu timingow do cl5 RAM nie chce przekroczyc FSB 320, a moja plyta nie pozwala na zmiane dzielnika :help: ...

 

Nowsze od mojego (i945) chipsety Intela jak i AMD nie obsluguja juz DDR2 533 wiec w moim przypadku upgrade powiazany bedzie z zakupem nowych pamieci co znaczaco zwiekszy koszty.

 

P.S. Jezeli pamiec trafi do kogos innego to moze karta TV-FM Prolink z pilotem na PCI ?

Link to post
Share on other sites

A mam takie pytanie. Czy posiadasz moze troche wentylatorkow dzialajacych (byleby dzialal i mial wystajacy kawalek kabla zeby mozna bylo zasilacznie podlaczyc)? Ostatnio poszukuje troche wiatraczkow za mala cene ale na allegro to albo wiatrak za 4 i przesylka za 12zł albo wiatrak za dyche. Liczylem ze ktos bedzie sprzedawal jakies tony wiatraczkow po rozbiorce sprzetu ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...