Skocz do zawartości

Zakup Samsunga S22 w ORANGE


Recommended Posts

To są wariacje tego samego, wszystkie mają ten sam procesor ale nadal to 3 modele i ultra to nie to samo co plus. S22 jest fajne, jest super poręczne (w ręce leży idealnie, taki nie za duży jak dzisiaj większość która ma po 160 ale też nie za mały), ma wszystko co potrzeba, bateria jest jaka jest ale tragedii nie ma. Plus to jego większy brat praktycznie to samo tylko jest większy i cieższy, ma szybsze ładowanie, większą baterie i to by było na tyle ze zmian. Ultra ma ich więcej i w porównaniu do plusa jest większy, ma lepszy ekran i aparaty, większą baterie i inne rzeczy które z niego robią bezpośredniego następce Note.

Tutaj nie ma się co gubić bo samsung to na swojej stronie wyjaśnia bardzo prosto. Jeżeli chesz mniejszy poręczny telefon to S22, a jeżeli telefon robi za tablet, przeglądasz na nim internet i oglądasz filmy to te 0,5 cala może się przydać i w zależności od budżetu plus albo ultra.

Edytowane przez LordAnpu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spoko. No właśnie na Allegro widziałem zwykły i Ultra a u operatora znów nie ma Ultra a jest Plus.

Tak. Telefon zastępuje mi tablet obecnie.

Nie noszę tego w kieszeni ale jeździ ze mną wszędzie.

A może lepiej Samsung Note 10 kupić za gotówkę niż tego S22 ?

 

Dla mnie najważniejsze żeby sobie wrzucić custom Rom a w Samsungu najlepsze wsparcie.

 

Obecnie używam OnePlus 7t pro 

Link to post
Share on other sites

Custom rom do nowego samsunga to tak średnio, takiego bym pchał tylko do telefonu już bez wsparcia. Dla mnie kupowanie samsunga ma sens właśnie między innymi dla oprogramowania które mi odpowiada. Dlatego nie trawie "chińszczyzny" typu xiaomi, relme, poco itd bo niby hardware fajny w dobrej cenie, wykonanie też całkiem całkiem ale soft taki średni bym powiedział, wchodzisz do ustawień/aplikacji systemowych a tam REKLAMY!.

 

Godzinę temu, Lord_Krecitsqa napisał:

A może lepiej Samsung Note 10 kupić

Najlepiej to podsumować tym:

może być ok, jak by co to sam posiadam telefon samsunga, wcześniej też miałem kilka ich modeli i nigdy nie miałem takiego problemu z baterią, ale może być jak w filmie.

Ja już dawno temu wyleczyłem się z flagowców i wole wybrać średniaka (obecnie mam A52 od premiery i jestem zadowolony). Ekran jest gorszy (ale nie dużo), procesor słabszy (jak się nie gra w wymagające gry na telefonie to nawet tego nie widać), aparat robi odrobine gorsze zdjęcia ale i tak bardzo dobre, różnice robi czasami oprogramowanie które może być lekko obcięte z funkcji (przynajmniej w samsungach mocno to widać między serią A i M) i cena!, a do tego jak mi się uszkodzi to mi nawet łza po policzku nie spłynie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...