Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam głośników za rozsądną cene. Chciałbym uzyskać czysty dźwięk. Dużo słucham muzyki I bardzo dużo gram.

Szukam tanich i dobrych głośników. Chciałbym aby to było 5.1. Ale nie musi. CO sądzicie o tych??

http://allegro.pl/piekne-podswietlane-glosniki-5-1-aktywny-subwoofer-i1732563709.html

Jakie mają + i - możecie mi podać.

Dzięki z góry

Link to post
Share on other sites

Za te cenę 5.1 odpuść. Do muzy najlepsze 2.0/2.1. Ja mam Microlaby solo 6c i dźwięk jest świetny zarówno w grach jaki i przy słuchaniu muzy. Dużo lepszy niż we wcześniejszych logitechach 5.1, w końcu to drewno. Ale to i zupełnie inna półka cenowa niż te co podałeś.

 

Najlepiej byś sobie kupił dobre słuchawki, ja odkąd mam CAL! mało kiedy korzystam z głośników. W grach wymiatają jak i zarówno w filmach czy też przy słuchaniu muzyki.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Za te cenę 5.1 odpuść. Do muzy najlepsze 2.0/2.1. Ja mam Microlaby solo 6c i dźwięk jest świetny zarówno w grach jaki i przy słuchaniu muzy. Dużo lepszy niż we wcześniejszych logitechach 5.1, w końcu to drewno. Ale to i zupełnie inna półka cenowa niż te co podałeś.

 

Najlepiej byś sobie kupił dobre słuchawki, ja odkąd mam CAL! mało kiedy korzystam z głośników. W grach wymiatają jak i zarówno w filmach czy też przy słuchaniu muzyki.

 

A jakbyś porównał CAL! do solo6c? Bo mam dosyć dobre słuchawki, a przymierzam się do tych microlabów.

Link to post
Share on other sites

Ciężko porównać bo ostratnio odkąd mam CAL! to prawie wogóle ich nie włączam. Ale odkąd słucham przez słuchawki to słyszę dźwięki których wcześniej w głośnikach nie słyszałem może to i dlatego że słuchawki są bliżej uszu. Myśle że warto kupić te solo6c, przy odpowiedniej głośności dają czadu :menda: Napewno takie microlaby wypadają duuuuuużo lepiej niż zwykłe plastikowe pierdzące głośniczki. Nie ma może takiego basu jak w zestawie z subem, to już zależy od preferencji użytkownika dla mnie jest wystarczający. Nie jest to taki "charczący" bas jaki słyszałem w poprzednich głośnikach, dźwięk jest czysty bez rzadnych zniekstałceń, jak za te cene jest to świetny wybór. Widać to choćby po tym że cena nic nie spada wręcz przeciwnie.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...