Skocz do zawartości

Prawdopodobna zmiana operatora


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Frazer,

Recommended Posts

Witam ponownie.

 

Od dłuższego czasu, chodzi mi po głowie pomysł taki jak w temacie. Na dzień dzisiejszy, korzystam z usług Orange (na kartę. Doładowuję co miesiąc za 30 zeta. Dzięki temu, mam darmowe rozmowy i SMS -y ze wszystkimi oraz ~15 GB neta). Dlaczego chcę zmienić? Ponieważ internet co raz częściej, zaczyna robić zwiechy. Dla przykładu - w marcu tego roku, przez około 40 minut, nie byłem w stanie opłacić zamówienia (miałem wtedy na bank z 10/12 giga internetu). Do stacji bazowej, mam rzut kamieniem. Mieszkam w Katowicach przy ulicy Łącznej. Stacja bazowa, znajduje się prawdopodobnie na dachu budynku Kamsoft. Zwiechy, zdarzają się praktycznie co drugi dzień. Dodam jeszcze, że jakieś dwa lata temu, nie byłem w stanie dodzwonić się do Katowic z Ogrodzieńca, łaziłem chyba ze 20 minut i nie mogłem w ogóle się połączyć. Gdy ciotka pożyczyła mi swój telefon (T-Mobile), dodzwoniłem się od razu.

 

Mój tel to Redmi Note 9 PRO. Na Motoroli Moto E6 Plus, występuje dokładnie ten sam problem. Czyli winę telefonu, możemy raczej wykluczyć.

 

Jak myślicie - czy jest sens zmieniać operatora?

 

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie widzę problemu chyba że jesteś złotową. Kupujesz starter na kartę od innego operatora i sobie testujesz przez miesiąc. Nie znam Katowic ale wejdź sobie na mapę bts i zobacz kto ma nadajniki blisko ciebie. Ja używam Orange na kartę od 5 lat i nie mam problemu z internetem i połączeniami (kujawsko-pomorskie). Problemem może byc ilość numerów łączących się z nadajnikiem jak to duże osiedle. 

Link to post
Share on other sites

Weź też pod uwagę, że obecnie operatorzy tacy jak T-mobile i Orange wymieniają nadajniki stąd też mogą być problemy z zasięgiem. Z mojej strony mogę polecić T-mobile oraz Nju. Nju ma ten plus, że w każdej chwili możesz rozwiązać umowę i przejść na kartę, masz na dzień dobry za 29zł 20GB po roku już 50GB. Alternatywnie tak jak napisałem T-mobile, ale tam musisz się zorientować jakie mają oferty. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...