Skocz do zawartości

Adapter/odbiornik bluetooth do słuchania muzyki i przesyłu z TV


Recommended Posts

Witam. 

Szukam dobrego i niedrogiego adaptera/odbiornika bluetooth do podłączenia pod amplituner i słuchania muzyki z telefonu i przesyłaniu dźwięku z TV. Myślałem o DAC ale na tę chwilę nie mam takiej kasy. Zastanawiam się czy jest taki adapter, w którym bez problemu mogę przełączać źródła bluetooth z TV na telefon i odwrotnie? Adapter nie musi mieć bateri. Jest coś godniego polecenia w okolicach 100 pln lub mniej? 

Edytowane przez fabiancol
Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, fabiancol napisał:

Szukam dobrego i niedrogiego adaptera/odbiornika bluetooth do podłączenia pod amplituner i słuchania muzyki z telefonu i przesyłaniu dźwięku z TV. Myślałem o DAC ale na tę chwilę nie mam takiej kasy.

To zbieraj bo na byle co to szkoda tym bardziej kasy. Kupisz byle co zaraz będziesz pisał, czemu przerywa dźwięk.

 

Rozglądaj się coś z firmy iFi. Ja zainwestowałem w DAC z BT 5.0 taki, ale i tak głównie słucham z komputera podłączonego do DAC-a przez USB i chinch do amplitunera.

 

https://ifi-audio.com/products/nano-ione/

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, fabiancol napisał:

No to racja ale takie rozwiązanie to już kilka stów. A obecny bluetooth pozostawia sporo do życzenia. Oprócz tego, że trzeba go ładować to jeszcze czasami przerywa lekko. Może jakiś adapter pod zasilacz i trochę lepszej firmy? 

Z deszczu pod rynnę? Bez sensu, ale jak chcesz koniecznie to poczekaj może ktoś inny coś doradzi. Ja bym odkladal stowki na takie coś, bo wydasz teraz z 2 stowki i nic nie da i tak po dwie stowki wyjdzie zaraz to samo w jednym dopracowanym i porządnym. Tez tak kiedyś kombinować chciałem, po taniości, ale po taniości to jest jedno wielkie "g".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...