Skocz do zawartości

fifa 23 PC


Recommended Posts

10 godzin temu, Arnold napisał:

To forum jest po to, żeby wysłac do Google??

W tak błahych i prozaicznych sprawach tak. Po co robić syf na forum? Nie ma jeszcze gry, nikt w nią nie grał skąd mamy wiedzieć czy autor tematu pogra na swoim sprzęcie ???? Musimy wygooglować wymagania gry podane przez producenta i mu to podać, a skoro ktoś zakłada temat o niewydanej grze to na co liczy... że ktoś mu napisze że u niego chodzi płynnie na sprzęcie x czy y??? 

Trzeba używać rozumu....

10 godzin temu, Arnold napisał:

Nie przemęcz sie pisaniem o Google.

Skoro z ciebie taki mądrala to odpowiedz autorowi rzetelnie czy na jego sprzęcie pogra w fifę 23, przedstaw testy a najlepiej napisz ile fps masz u siebie na swoim sprzęcie....

 

Autor więcej czasu stracił na zakładanie tematu niż by potrzebował na wpisanie w wyszukiwarce "fifa 23 wymagania"

 

Nie znoszą "tępych" ludzi... wiecznie mają ze wszystkim problem....

@Arnold

Czego nie zrozumiałeś kolego? Co cię tak dziwi, że dodajesz taką reakcję???

Jesteś taki mądry dlaczego komentujesz moją odpowiedź a nie odpiszesz autorowi tematu rzetelnie na jego pytanie....?

Pogra na takim sprzęcie w fifę 23 czy nie pogra???

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, olo163 napisał:

W tak błahych i prozaicznych sprawach tak. Po co robić syf na forum? Nie ma jeszcze gry, nikt w nią nie grał skąd mamy wiedzieć czy autor tematu pogra na swoim sprzęcie ???? Musimy wygooglować wymagania gry podane przez producenta i mu to podać, a skoro ktoś zakłada temat o niewydanej grze to na co liczy... że ktoś mu napisze że u niego chodzi płynnie na sprzęcie x czy y??? 

Trzeba używać rozumu....

Skoro z ciebie taki mądrala to odpowiedz autorowi rzetelnie czy na jego sprzęcie pogra w fifę 23, przedstaw testy a najlepiej napisz ile fps masz u siebie na swoim sprzęcie....

 

Autor więcej czasu stracił na zakładanie tematu niż by potrzebował na wpisanie w wyszukiwarce "fifa 23 wymagania"

 

Nie znoszą "tępych" ludzi... wiecznie mają ze wszystkim problem....

@Arnold

Czego nie zrozumiałeś kolego? Co cię tak dziwi, że dodajesz taką reakcję???

Jesteś taki mądry dlaczego komentujesz moją odpowiedź a nie odpiszesz autorowi tematu rzetelnie na jego pytanie....?

Pogra na takim sprzęcie w fifę 23 czy nie pogra???

Dokładnie jakby to był problem na odzpowiedz mojego wątku.

Link to post
Share on other sites

olo163 - nie mądrzyj się - wiele z tu padających pytań można by rozwiązać za pomocą googla...

 

Ale na tym polega forum by rozmawiać pytać odpowiadać.

 

Więć jak nie masz nic do dodania poza "google.pl" to lepiej zamilcz.

 

Gra się uruchomi na twoim sprzęcie ale by grać rozsądnie nie należy przesadzać z rozdzielczością i jakością grafiki.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pawluto napisał:

Ale na tym polega forum by rozmawiać pytać odpowiadać.

Możemy zacząć rozmawiać o pogodzie... to też dobry temat jak myślisz jaka będzie jutro pogoda??

 

2 godziny temu, pawluto napisał:

olo163 - nie mądrzyj się - wiele z tu padających pytań można by rozwiązać za pomocą googla...

No to czemu nie są rozwiązywane za pomocą googla...???

Najprostsze rozwiązania są najlepsze i ta zasada sprawdza się od lat!!!

 

2 godziny temu, pawluto napisał:

Gra się uruchomi na twoim sprzęcie ale by grać rozsądnie nie należy przesadzać z rozdzielczością i jakością grafiki.

No to mega dużo wniosłeś do tematu....

Jaka to jest ta nieprzesadzona rozdzielczość do gry która jeszcze nie wyszła...?

Jakie to są te nieprzesadzone ustawienia grafiki w tej grze co jej jeszcze nie ma na rynku...?

Jakie tam są w ogóle opcje graficzne....?

 

No to sobie pogadaliśmy.... dalej wiemy tyle samo czyli tyle ile można wygooglować, to znaczy wiemy jakie są wymagania które podał producent. O czym jeszcze chcesz pisać w tym temacie teraz jak nie ma fify23 na rynku, nie ma testów i nikt z forum w nią nie grał...???

 

Także nie pouczaj mnie, zastanów się czy twoje porady mają sens...

 

4 godziny temu, Lionel100 napisał:

Dokładnie jakby to był problem na odzpowiedz mojego wątku.

Co chciałbyś przeczytać w odpowiedzi na pytanie

W dniu 11.09.2022 o 20:10, Lionel100 napisał:

mam pytanko czy na takim sprzecie pogram w fife 23??

 

amd ryzen 3550H

GeForce gtx 1650

8Gb ram.

Nie ma jeszcze w sprzedaży fify 23, nie ma testów, nikt w nią nie grał, jedyne co wiadomo to to jakie są podane wymagania sprzętowe przez E.A.

Wróżbita Maciej wraz ze swoją szklaną kulą są na urlopie do 27 września, no chyba że kolega @pawluto powróży Ci z fusów....

 

Wyjdzie gra, pojawią się testy, filmiki na YT, Ci co kupią napiszą ile mają fps, na jakim sprzęcie i na jakich ustawieniach i sprawa się wyjaśni.

Teraz to możemy sobie pisać i gdybać ale czy to ma jakiś większy sens.... Wg mnie nie ma.

 

Opuszczam wątek i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Coś ty się mnie @Arnold tak uczepił? Pijesz do mnie ciągle ale nie wnosisz żadnych konkretów i faktów do tematu.

Wypowiedz się w sprawie Fify 23, a nie mnie pouczasz i komentujesz moje wypowiedzi, napisz konkretnie na jakim sprzęcie ile fps, jaka rozdzielczosc, jakie detale... Masz takie wiadomości to się podziel nimi.. 

Brak ci faktów i argumentow, nie pisz!!!

Ja staram się was wszystkich w tym temacie uświadomić że jak nie ma gry, nie ma testów, nikt w to nie grał to nikt rzetelnie nie odpowie czy na takim sprzęcie da się grać i w jakie rozdzielczości, można urządzać zgadywanki i pisać kto co myśli ale co to da autorowi? Na podstaw tych zgadywanek podejmie decyzję czy zostać przy obecnym sprzęcie czy kupić nowy? @Arnold weźmiesz za to odpowiedzialność że autor ma np. kupić nowego lapka bo na tym nie pogra? 

Któryś z Was zadał autorowi pytanie o rozdzielczość jego laptopa? O odświeżanie matrycy 60/120 czy 144hz? O to czy ram ma w jednej kości czy dual Channel? Czy ma wolny slot i może dołożyć kolojna kość 8gb? Zapytał ktoś czy autorowi wystarczy 40fos jak na konsoli czy raczej celuje w 120 bo takie odświeżanie ma matryca w jego laptopie a może podpina lapka do tv? 

Tacy właśnie z Was doradcy i znawcy ale do krytykowania pierwsi jesteści... 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, olo163 napisał:

Coś ty się mnie @Arnold tak uczepił? Pijesz do mnie ciągle ale nie wnosisz żadnych konkretów i faktów do tematu.

A ty co robisz?? Mądrzysz się i też nic nie wnosisz do tematu. Ogarnij się bo tak samo SPAMujesz tu, a nawet bardziej niż ja. Nie podoba ci sie, że pyta o to zanim gra się ukazała to idz do lazienki, dwa razy z impretem głowa w sciane. Jak stoisz i żyjesz to wtedy odstresowany możesz wejśc na forum, a nie wyzywasz sie na autorze tematu czego pyta czy mu gra pójdzie jak jeszcze gry nie ma i nikt nie przetestował. Pomyslaleś, że moze chce kupić i chce wiedziec czy mu drgnie ta gra i zagra cokolwiek czy kupi, wyda kase i okaze się, że musi kupić nowy lub nowszy sprzet?

 

Ja wiem, ze ty chcesz mnie sprowokować, az popuszcze i wtedy mnie zbanuja, a ciebie pogłaszczą. Niestety, zle trafiles, nie ten frajer :P

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Arnold napisał:

Mądrzysz się i też nic nie wnosisz do tematu.

Wniosłem tu o wiele więcej niż Ty. 

11 godzin temu, Arnold napisał:

to idz do lazienki, dwa razy z impretem głowa w sciane. Jak stoisz i żyjesz to wtedy odstresowany możesz wejśc na forum

Widzę że nerwy Ci puszczają, masz chyba spore doświadczenie w tym waleniu głową w ścianę i widzę, że może ci to nawet pomaga ale widzę też skutku uboczne, pleciesz bzdury!!!! Brak ci konkretnych argumentów to zaczynasz mnie obrażać bo niby jesteś anonimowy bo to przecież internet;) Szczerze to ma na to wywalone bo intelektualnie nie dorastasz mi do pięt....

 

11 godzin temu, Arnold napisał:

Pomyslaleś, że moze chce kupić i chce wiedziec czy mu drgnie ta gra i zagra cokolwiek czy kupi, wyda kase i okaze się, że musi kupić nowy lub nowszy sprzet?

A ty pomyślałeś zanim wysnułeś tą teorię??? Nie prościej, taniej i bezpieczniej kupić grę kilka dni po premierze jak w necie pojawi się pierdylion testów, recenzji i filmików na YT i wszystko będzie jasne i oczywiste??? 

Tobie chłopie od tego walenia z baranka w ścianę klepki się poprzestawiały i wypisujesz bzdury!!! Proponuję umówić się do psychologa na poradę. 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...