Skocz do zawartości

Ada Lovelace - wątek o kartach RTX 4000


Recommended Posts

6 minut temu, ju-rek napisał:

DLSS cię uratuje :)

Dlls to był mus na 3080 w 4k,tu myślałem że chociaźm parę gierek pójdzie w tym 4k 60. To już Calisto miał więcej fps.

6 minut temu, MiK napisał:

Ja na tv 4k gram z dlss czy fsr na 1080 i tragedii nie widzę. 

Z 3m też bym nie widział;)

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, Player120 napisał:

cytując znany pl serwis z branży it  " Forspoken to pierwsza gra korzystająca w pełni z technologii DirectStorage 1.1. Jej zastosowanie przekłada się na obniżenie wydajności tytułu o około 10%. Testy były przeprowadzane w rozdzielczości 4K " - użycie nowej technologii microsoftu obniża wydajność gry

na topowym GeForce RTX 4090 :o :roll:

 

dodać kiepski silnik gry oraz drm w postaci denuvo i jest niewypał :hahaha::hahaha::hahaha:

A tu, że DS 1.1 nie ma wpływu na wydajność :

 

https://videocardz.com/newz/directstorage-in-forspoken-has-up-to-10-average-fps-impact-on-rtx-4090

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Twarze to jest przepaść w porównaniu do Callisto.

Nie grałem w Callisto ale z tego co czytałem to nie ma porównania ogólnie. Mam nadzieję że pociągną dalej temat i DS2 też odświeżą, bardzo miło wspominam i chętnie bym sobie przeszedł obydwie części w nowej odsłonie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, r1023 napisał:

Ja nie wytrzymałem ;), 4080 dał spory przyrost wydajności vs 3080.

Ja się wciąż trzymam, ale słabnę. Szczególnie, że akurat dzisiaj u mnie na parafii wjechało ogłoszenie z używką 4080 (Zotac) bez dowodu zakupu ale za to poniżej MSRP 4070 Ti -> tyle że kto wydaje taki hajs na kartę bez Gw....

 

Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Nawet bardzo spory. Niech Ci długo służy.8-)

Do premiery 5080, czyli będzie ze dwa lata zapewne. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...