Skocz do zawartości

Xbox series S czy X?


Recommended Posts

Witam,

 

W niedługim okresie czasowym chcę kupić konsolę Xboxa, ale nie do końca wiem czy warto zainwestować w droższą wersję, czy kupić o połowę tańszą "eskę". Posiadam TV LG OLED65C11LB i tutaj mam najwięcej wątpliwości czy słabsza wersja konsoli da tyle frajdy co "X", a z drugiej strony słyszałem, że trzeba mieć na prawdę kozacki telewizor żeby zauważyć różnicę. Jeśli chodzi zaś o gry to podejrzewam grać w jakieś wyścigi, FIFĘ czy Hogward Legacy (w ten tytuł nawet narzeczona będzie chciała zagrać).

Link to post
Share on other sites

Witam. Ja posiadam tą S-kę oraz mocnego pc. Wszystkie tytuły gier jakie posiadam mam na xboxie i pc. Takie jak fifa22, grid legend, f1 2021 ogólnie wyścigi wolę ogrywać na konsoli. Dla czego tak jest... nie wiem a zwłaszcza w Fifę. Xbox to dobry sprzęt do grania w takie tytuły właśnie. Mi S-ka wystarcza ale wiadomo X jest lepsze i o 1000 zł droższe. Tego tysiaka pozostawisz na cyfrowe wersje gier oraz drugiego pada a w przecenach można kupić po dobrych cenach gry w Microsoft Store.

Co do mojej stopki zmieniła się karta graficzna oraz monitory zapomniałem jak to się zmienia :)

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, majster klepka napisał:

Witam. Ja posiadam tą S-kę oraz mocnego pc. Wszystkie tytuły gier jakie posiadam mam na xboxie i pc. Takie jak fifa22, grid legend, f1 2021 ogólnie wyścigi wolę ogrywać na konsoli. Dla czego tak jest... nie wiem a zwłaszcza w Fifę. Xbox to dobry sprzęt do grania w takie tytuły właśnie. Mi S-ka wystarcza ale wiadomo X jest lepsze i o 1000 zł droższe. Tego tysiaka pozostawisz na cyfrowe wersje gier oraz drugiego pada a w przecenach można kupić po dobrych cenach gry w Microsoft Store.

Co do mojej stopki zmieniła się karta graficzna oraz monitory zapomniałem jak to się zmienia :)

 

Rozumiem. Dużym plusem X'a jest to, że ma wejście na płyty a co za tym idzie jeśli chcemy kupić grę "na zawsze dla siebie" to wchodzimy na portale typu olx.pl czy allegro.pl i tam kupujemy używki. Niestety, ale słabsza wersja XBoxa może dźwigać tylko cyfrowe wersje, które są w sztywnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Pytanie Czy Ci zależy na 4k 60hz czy na 4k 30hz 1440p 60hz skalowane w górę do 4k. Możesz kupić S bo i tak wszystko dobrze wygląda na 4k nawet skalowane w górę. Jakbyś pograł na  x i na s to pewnie byś nie chciał wrócić do s.

15 minut temu, majster klepka napisał:

Mi S-ka wystarcza ale wiadomo X jest lepsze i o 1000 zł droższe.

Miałeś x czy tylko na s grałeś?

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...