Skocz do zawartości

Słuchawki do grania na komputerze


Recommended Posts

Dzień dobry

 

Poszukuje nowych słuchawek do grania i oczywiście słuchania muzyki na komputerze. Do tej pory używałem Audio-Technica ATH-ADG1X podłączanej pod AIM SC808  i byłem zadowolony.

 

Poszukuje czegoś jak powyżej tylko w trochę niższej cenie czyli nauszne, otwarte słuchawki z mikrofonem. Jeżeli chodzi o kwotę to może powiedzmy do 800zł.

 

Jeżeli chodzi o gry to różne od Valoranta, CSa, WoWa, gry d&d po jakieś roguelike.

 

Jeżeli chodzi o muzykę to nie jestem jakimś entuzjastą basów czy czegoś innego. Chodzi tylko o to żeby przyjemnie się jej słuchało.

 

Może ktoś doradzi słuchawki zamknięte jestem otwarty na propozycję.

 

Wiem, że dużo ludzi poleca słuchawki bez mikrofonu, ale nigdy  nie korzystałem z tego rozwiązania i nie wiem jak wypadnie taki mikrofon. (Moja obawa jest tak że nie będzie wychwytywał mojego głosu).

 

Może niech pierwszą opcją będą te z wbudowanym mikrofonem.

 

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Może coś takiego jak Sennheiser HD 560s razem z kablem V-Moda Boom Mic? Trzeba kabel zakupić oddzielnie ale duo działa znakomicie, chociaż nie wydaje mi się żeby te słuchawki były lepsze niż Audio Technica, myśle że są dość porównywalne, ale to zawsze coś innego... A może jeśli będziesz chciał dopłacić, to będą dobre Sennheiser HD 600 lub 650?

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.09.2022 o 21:25, Grimmek napisał:

Może jakaś propozycja do 900 już jeżeli patrzę takie same w tej cenie

Opcja słuchawki bez mikrofonu. Zdecydowanie będzie łatwiej wybrać coś z odpowiednią jakością.Dobry mikrofon można dokupić do zestawu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...