Skocz do zawartości

Zdalny dostęp P2P do kamery IP


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wodego,

Recommended Posts

15 godzin temu, wodego napisał:

że kamera 24h będzie wysyłać obraz?

Tak ale chyba można ustawić jakość zapisu, pakiet 150-200GB powinien wystarczyć lub zainstaluje tam radiówkę, jeśli będzie taka potrzeba bo się okazało że jest taka możliwość... no ale to pieśń przyszłości.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dwa tygodnie użytkowania za mną, jestem w miarę zadowolony z tego chińskiego wynalazku :)

 

Co nie działa jak trzeba? te funkcje wykrywania jakiegokolwiek ruchu, działa to na zasadzie zmiany zawartości pikseli i uruchamia to nawet ruch liści czy słońce które wychodzi z za chmury, co skutkuje ciągłymi powiadomieniami - funkcja z tyłka, żeby to działało jak należy trzeba włączyć detekcję humanoida, (co ciekawe łapie też koty czy ptaki :D) Jak kogoś denerwuje ICSee to można skorzystać z "rdzennej" Apki "wsadu" kamery. XMeye/XMeye Pro - te same funkcje bez żadnych reklam.

 

Właściwie cała reszta działa bez zarzutu, ciężko mi to oceniać bo nie mam porównania ale spełnia to swoją funkcję.

 

Ps. napotkałem na opinie użytkowników, że nie ma różnicy między 2 a 5 czy 8 MP i nie warto dopłacać.... co by sugerowało jakieś fejki, że np. wsad jest ten sam a jedynie sztucznie zawyżone rozdzielczości, to chyba pisały osoby które nie zadały sobie nawet trudu aby zgrać materiał i porównać go pod powiększeniem, bo faktycznie na podglądzie SD w telefonie będzie wyglądało to podobnie :->

 

 

 

Dzięki wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Funkcja wykrywania ruchu działa własne na zasadzie wykrywania zmian w obrazie. Wiatr przywieje jakiś śmieć - jest ruch? Jest. Detekcja człowieka - bardzo rzadko pokaże mi jakiś słupek, na który w nocy padł cień. Raz w miesiącu?

 

Co do reklam, przecież wyłączasz je w apce: Ja/Narzędzia/Advertising

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, wodego napisał:

Detekcja człowieka - bardzo rzadko pokaże mi jakiś słupek, na który w nocy padł cień. Raz w miesiącu?

Mi łapie wszystko, ptaki, koty, była nawet sarna :D

 

17 godzin temu, wodego napisał:

Co do reklam, przecież wyłączasz je w apce: Ja/Narzędzia/Advertising

No to teraz mnie zagiąłeś, rzeczywiście można je wyłączyć. Dzięki za info.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...