Skocz do zawartości

Seriale na Netflix


Recommended Posts

Wszyscy zachwycają się hiszpańskim Dom z Papieru - Ja nie mogę nic powiedzieć bo go nie oglądałem  nie mam zamiaru...

Hiszpański język nie pasuje mi w filmach...

 

Z Netflixa to też warto obejrzeć Squit Game.

 

Ja mogę polecić sprawdzony serial - stranger things.

 

Wszystkie te seriale są jednak niczym przy mega serialu - The Boys - Serial nie jest na netflixie lecz na Amazonie.

Serrial wymiata i to co się w nim wyprawia to ...nie ma słow bo każdy oodcinek to zaskoczenie...

Tam pomysły są takie że aż trudno uwierzyć że ktoś mógł coś takiego wymyśleć...

A wykonanie - efekty specjalne to najwyższa półka filmowa.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam 3 seriale:

- Gambit królowej - spokojny film, ale mnie zauroczył, jak ktoś interesuje się szachami to ,musi obejrzeć

- Arcane - animowany, ale genialny, klimat brudnego steampunka w podziemnym mieście, 2 osobowości głównych bohaterek, dla mnie serial lepszy od gry

- Sandman - jestem fanem komiksu, na podstawie którego zekranizowano ten serial, wiec mogę być nieobiektywny, ale jestem też fanem innych książek i komiksów, a np. Wiedzmina nie polecam. Serialowi też brakuje do komiksowego pierwowzoru, ale jest już naprawdę nieźle, miejscami mocno wciąga.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, małyKrzysio napisał:

Sandman

Dla mnie mocno przeciętne flaki z olejem.

7 godzin temu, małyKrzysio napisał:

a np. Wiedzmina nie polecam

A ja wręcz przeciwnie, dla mnie bardzo wciągający i zdecydowanie lepszy od Sandmana

Ja polecam też Altered carbon

Link to post
Share on other sites

Jak mówiłem jestem tutaj nieobiektywny, no i ten serial to nie kino akcji, tylko taki serial z zacięciem filozoficznym.

Co do Wiedźmina to długo czekałem na ekranizację, pierwszy sezon ok, ale drugi mnie zniesmaczył. Wizualnie najbardziej dobiła mnie wizja krasnoludów, te drobne wypierdki z serialu w bitwie mają powstrzymać szarżę ciężkiej elitarnej konnicy Nilfgaardu? No bez jaj... Na duży plus Cavill w głównej roli, paru innych też nienajgorzej, tylko ten scenariusz...

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja tam polecam Wszystkie części Stranger Things jak nie oglądałeś. 
Napisz co ciebie interesuje to będzie łatwiej ci doradzić. 

W dniu 15.08.2022 o 17:15, olo163 napisał:

Dla mnie mocno przeciętne flaki z olejem.

A ja wręcz przeciwnie, dla mnie bardzo wciągający i zdecydowanie lepszy od Sandmana

Ja polecam też Altered carbon

pewnie ze Wiedźmin musi być!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...