Skocz do zawartości

Recommended Posts

19 godzin temu, xamarx napisał:

Hej , robiłem swojemu Ojcu na Lenovo m10 fhd (program igo i mapy here)  i jest bardzo zadowolony, wcześniej jezdził na gocleverach (wince)

 

Kurde 800zł troche sporo, myślałem że się z 500 z tabletem zmieszczę, bo do tego dojdzie teraz opłacenie igo (130zł + te opcje truck one bodajże 50zł).

A te mapy here to chodzi ci o navi HERE WeGo?

Link to post
Share on other sites

nie Igo to sam program nawigacyjny który ma zazwyczaj 2 dostawców map , tomtoma i here , większość kierowców jeździ na mapach HERE od Navteq

wracając do tableta , możesz też rozgladac sie za wersja HD nie FHD 

A jeżeli to ma być urządzenie tylko do nawigacji (które polecam) to sugeruje chinczyka który wchodzi na rynek i robi " jeszcze" dobre urządzenia na wince 6.0 np. Junsun d100

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, xamarx napisał:

nie Igo to sam program nawigacyjny który ma zazwyczaj 2 dostawców map , tomtoma i here , większość kierowców jeździ na mapach HERE od Navteq

wracając do tableta , możesz też rozgladac sie za wersja HD nie FHD 

A jeżeli to ma być urządzenie tylko do nawigacji (które polecam) to sugeruje chinczyka który wchodzi na rynek i robi " jeszcze" dobre urządzenia na wince 6.0 np. Junsun d100

 

 

Mógłbyś rozwinąć temat tych map? Na jakiej zasadzie się wybiera dostawce tych map w igo? Bo pobrałem testowo tą apke na telefon, i jedyne co widzę to pakiet map europy za 130zł, oraz pakiet testowy 7 dniowy bodajże też europa, nie widze innych opcji do wyboru :D

A co do tego junsun d100, to jest typowo gotowa nawigacja, czy jest w niej możliwość instalacji innej (czytaj igo)? Trochę mnie specyfikacja tego junsuna odstrasza, bo na dzisiejsze standardy 256mb ramu, nawet jak na navi wydaje się mało

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...