Skocz do zawartości

Myszka sama mi klika prawym przyciskiem, a w drugiej czasem nie działa lewy przycisk


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez korzychxp,

Recommended Posts

Przeskanowałem PC malwarebytes, adwcleanerem. Nie wiem co to jest. Nowsza z myszek klika mi sama prawym przyciskiem (włącza menu kontekstowe sama), a starsza z kolei ma problem z lewym przyciskiem. Czasem trzeba 3x nacisnąć lewy przycisk, by zadziałał. Usuwałem też sterowniki do myszki. Myszki są sprawne, tylko właśnie kwestia jest że coś miesza się z tym klikaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
16 godzin temu, BlackCoffe napisał:

A próbowałeś z trzecią myszką?

Mógłbym i z czwartą i dziesiątą, nakupować bez sensu i tak po kolei. Nagle się dwie zepsuły w tym jedna nieużywana prawie wcale? :)  ewidentnie jest to wina czegoś innego.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, BlackCoffe napisał:

Jak zmieniłeś płytę główną postawiłeś system na nowo? Dosyć dziwne, że nowa płyta główna i ten sam problem. A te myszki na innym kompie zachowują się normalnie?


System ten sam, na innym PC nie sprawdzałem. Za dużo mam tu ważnych rzeczy by system zmieniać.

Link to post
Share on other sites

Problemem w diagnozie jest to, że nie mamy już jak Ci pomóc bo co podpowiadamy jest na nie u Ciebie. Jeszcze możesz sprawdzić jak myszki się zachowają na wersji live jakiegoś linuksa, jak też będą problemy znaczy, że nie wina windowsa.

Link to post
Share on other sites
25 minut temu, korzychxp napisał:

I po co taki pasywno-agresywny komentarz? Co to wnosi?

Czemu agresywny? W pierwszej kolejności używa się prostych sposobów, by później nie błądzić i nie robić niepotrzebnych rzeczy. Skupisz się na reinstalacji, aktualizacjach, a tu okaże się, że myszki niesprawne. Potrzebujesz porady, żeby jak najbardziej skomplikować diagnozę czy też wolisz zacząć od prostych, nie wymagających nakładów sposobów?

 

Nie masz innego komputera? To co można odpowiedzieć na takie stwierdzenie? Dasz radę jutro pojechać do innego miasta, gdzie mają jakiś komputer?

- Chcem naprawić komputer.

- Najpierw odkręć obudowę.

- Nie mam śrubokręta.

- Acha...

 

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wodego napisał:

Czemu agresywny? W pierwszej kolejności używa się prostych sposobów, by później nie błądzić i nie robić niepotrzebnych rzeczy. Skupisz się na reinstalacji, aktualizacjach, a tu okaże się, że myszki niesprawne. Potrzebujesz porady, żeby jak najbardziej skomplikować diagnozę czy też wolisz zacząć od prostych, nie wymagających nakładów sposobów?

 

Nie masz innego komputera? To co można odpowiedzieć na takie stwierdzenie? Dasz radę jutro pojechać do innego miasta, gdzie mają jakiś komputer?

- Chcem naprawić komputer.

- Najpierw odkręć obudowę.

- Nie mam śrubokręta.

- Acha...

 

 


Porównania do posiadania śrubokręta są parodią i laniem wody, bo myszki są sprawne. Tym bardziej, że jedna jest prawie nowa. Nie ma takich przypadków, że nagle dwie się psują i sobie klikają jak im popadnie.

Nie trzeba się wypowiadać w tematach jak się nie ma pojęcia o tym jak można pomóc, naprawdę.

Reinstalacja systemu też jest prosta, zawsze cyk format i do przodu. Nikt mi nie zagwarantuje, że reinstal systemu pomoże, bym sobie wszystko kaszanił tylko z tego względu. Ale ci którzy mają rozwiązania to nawet w rejestrze grzebią czy ustawieniach i można sobie oszczędzić kłopotu. Zmienię windowsa dopiero jak każda inna metoda zawiedzie.

 

No ale to trzeba się znać, a ani ja ani wy nie wiecie co można zrobić oprócz rzeczy totalnie podstawowych. Takie też znam i każdy zna.



 

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Zamiast tracić czas na elaboraty sprawdź w końcu jakiegokolwiek linuksa livecd - Ubuntu, minta czy cokolwiek. Koleżanka już o tym wspominała kilka postów temu. Jak myszy na nim będą zachowywać się tak samo jak na windowsie to mur beton problem sprzętowy.

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, korzychxp napisał:

Nikt mi nie zagwarantuje, że reinstal systemu pomoże

To przecież już parę postów wyżej dostałeś konkretną prostą metodę - linuks live. I co z tym zrobiłeś? Ano nic, bo czekasz na tajemniczy kod po naciśnięcia kilku klawiszy myszki zaczną działać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...