Skocz do zawartości

Słuchawki otwarte do ~800zł (używane/nowe)


Recommended Posts



Właśnie ja też szukałem i nic. Dziś poszły w super stanie 9500, odpuściłem licytację i tak sobie myślę czy dobrze.



Dobrze zrobiłeś, bo to nie są uniwersalne słuchawki, SHP9500 są pod konkretne wymagania. Ogólnie polecam na początek właśnie słuchawki uniwersalne jak np. X2HR, które są przestrzenne, mają bas, mają górę, grają ciepło, ale nie są zmulone.

K612Pro grają mocno technicznie i analitycznie, bas jest szybki, ale go brakuje, one potrzebują trochę prądu. Grają jasno i mało muzykalnie, nie miałem zbyt wiele przyjemności ze słuchania, bo zbyt wiele na twarz rzucały.
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 23.09.2022 o 16:10, suszin napisał:

a jak z napędzeniem takich X2HR lub AD500X przy pomocy prodigy cube?

Z ad500x nie ma żadnych problemów, pójdą nawet ze zwykłą dźwiękówką dosyć głośno. X2hr są bardziej wymagające. Potrzebują więcej mocy, ale z moim realtekiem 1200 nie było problemu. Ze starymi realtekami mogą grać ciszej, ale pewnie wystarczająco. Natomiast z jakimkolwiek dedykowanym dac/ampem nie będzie problemu.

Edytowane przez twisster storm
Link to post
Share on other sites
W dniu 21.09.2022 o 23:16, FeX napisał:


 

 


Dobrze zrobiłeś, bo to nie są uniwersalne słuchawki, SHP9500 są pod konkretne wymagania. Ogólnie polecam na początek właśnie słuchawki uniwersalne jak np. X2HR, które są przestrzenne, mają bas, mają górę, grają ciepło, ale nie są zmulone.

K612Pro grają mocno technicznie i analitycznie, bas jest szybki, ale go brakuje, one potrzebują trochę prądu. Grają jasno i mało muzykalnie, nie miałem zbyt wiele przyjemności ze słuchania, bo zbyt wiele na twarz rzucały.

 

Czy oprócz H2XR warto jeszcze jakieś inne wziąć pod uwagę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...