Skocz do zawartości

Tablet głównie do netflix/ disney+ itp.


Recommended Posts

WItam, proszę o pomoc w wyborze tabletu :)

 Główne zastosowanie to streaming video róznej maści i przeglądanie neta w kabinie ciężarówki :) nic wyszukanego (może wleci jakiś film z karty pamieci lub pendrive-a)

Wstępne wymagania:

- ekran między 8.5-11 cali

- 4g/5g

- żeby nie zamulał słabym prockiem lub małą ilością ramu

- sensowny czas działania na baterii

Z rozszerzeniem pamięci sobie poradzę (mam zachomikowane 2 karty pamięci samsunga 64GB i kilka pendrive-ów od 8 do 64 giga, więc coś w zapasie zawsze będzie :)

Budżet powiedzmy max 1000pln

Wstępnie rozważam nokie, huaweia ale nie mając doświadczenia z tego typu sprzętem nie wiem na co zwracać uwagę, a macanie w sklepach nie wiele wnosi do sprawy bo tam wszystkie działają przyzwoicie, a wrzucenie kilku apek może to szybko zmienić :)

Link to post
Share on other sites

Mam od kilku lat huawei T5 - Jak dla mnie rewelacja pod każdym względem.

Gram i oglądam seriale - wersja pamięci...niestety nie pamiętam...chyba mam 32 gb...

Są wersje z 16 32 i 64 gb pamięci...

 

Tylko pamiętaj by nie oglądać nic podczas jazdy bo ci nogi z d... powyrywam... ! :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info :) Spokojnie aż takim hardkorem nie jestem żeby oglądać coś w trakcie jazdy ;) ja nawet smsów nie piszę w trakcie jazdy :D a przez telefon to rozmawiam przez głośnik lub słuchawki.

A ta twoja t5 ile ma ramu? 2 czy3?

Celuję raczej w modele z 4 giga ramu.

Jeszcze kwestia procka.

Sporo modeli lenovo ma mediateka, a nie jestem do niego specjalnie przekonany (szczególnie po telefonie xiaomi redmi 6A)

W huaweiu nie przeraża mnie brak dostępu do sklepu googla.

 

Edytowane przez Vorgenus
uzupełnienie wypowiedzi
Link to post
Share on other sites

Mi w sumie też sklep nie potrzebny. W grę wchodzi tylko oglądanie filmów i przeglądanie neta. Dzięki za info :D Zdecyduję się na huaweia tylko wezmę z większą ilością ramu, min. 3giga :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...