Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka wszystkim,

Szukam nowego telefonu, obecnie uzywam Samsunga A52s którym sie bardzo zawiodlem ( moze to dlatego, ze przesiadlem sie z samsunga galaxy note 10 plus ( rozbil mi sie ) - slaba bateria, scina sie zaledwie po 3 miesiacach uzytkowania, beznadziejny czytnik lini papilarnych etc)

Moje wymagania:
- szybkosc, szybkosc i jeszcze raz szybkosc, chce zeby dzialal plynnie, nie ma nic bardziej wkurzajacego dla mnie nizeli wolno dzialajacy telefon....

- system android
- zagiete rogi ( moja slabosc :P )
- ekran tak z 6.7 ( przyzwyczailem sie do duzych telefonow )
- 90/120 Hz odswiezanie 

Nie zalezy mi w ogole na aparacie - tzn zeby te zdj byly ok ale bez szalu, nie jestem instagramowym modelem to mi tam to niezbyt potrzebne. Nie dbam rowniez o inne bajery, telefonu bede uzywac glownie do przegladania neta / sporadycznych gier ( zadne najnowsze tytuly - zwyczajne zabijacze czasu, polacz kropki itp ) 

Cena? okolice 3k , rozwaze propozycje troche powyzej ale bez przesady

Sorki za literki, pisze z ang klawiatury/pc

Z gory dzieki za propozycje 

 

Edytowane przez BravoS
Link to post
Share on other sites

Patrzylem na Realme gt 2 Pro - jedyne co mnie troszke odpycha to ten ekran, lubie telefony z zagietymi rogami, bez wydaja mi sie takie troche ceglowate .... :P  ale dzieki za propozycje 

Edytowane przez BravoS
Link to post
Share on other sites

Samsung to z natury oznacza zawód.

Tylko jeden model Samsunga mnie nie zawiódł - reszta to mega tandeta.

Nie pamiętam już modelu tego fona ale był i szybki i cienki i bateria długo trzymała...

Dokończył żywota jak mój kumpel z pracy zmiazdzył niechcący mu ekran...

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie nad OnePlus 8 pro, wiem ze telefon 2 lata ma ale podzespoly dalej spoko, cena spadla ostro, wyglad ok, wydajnosc tez chwala ludzie - co myslicie? 

Zastanawiam sie tez nad OnePlus 9 pro  z tym ze w slabszej wersji ( koszt to mniej wiecej 8 pro w mocniejszej )

8 pro - 12 gb/256 Snapdragon 865 
9 pro - 8 gb/128 Snapdragon 888

Jak myslicie - starszy proc  z wieksza iloscia ram czy nowszy z mniejszym ramem bedzie lepszy? ( ten 888  ma mieszane opinie, przegrzewanie? czy cos, podczas gdy 865 jest dosc solidnie zrobiony )

Z gory dzieki za odp   

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, KwantowyYebaka napisał:

Jeżeli chcesz czasami pstryknąć zdjęcie to nie polecał bym oneplusa 

Szczerze to wlasnie zdjęcia to tak jakoś niezbyt mnie obchodzą :D w sensie ok chce moc sie rozpoznac ( XD ) ale nie jestem jakims znawaca / instagramowym modelem zeby mi bardzo zależało, 

Wydajnośc jest moim priorytetem :D

Ostatnio znajomy poleca mi google pixel 6 ale chyba wezme oneplusa, zbyt wiele mieszanych recek widzialem pixela 

Widziałem dzis reklame pewnego dziwnego telefonu,

Dziwny bo 1szy raz slysze marke / bardzo ciezko go kupic

Chodzi mi o ZTE nubia Z40 Pro 

Podespoly, wyglad - topowe aczkolwiek mam watpliwosci :P:P malo recek, mozna go kupic na praktycznie tylko 2 stronach ( jak dotąd znalazłem tylko na bludiode (mieszane recki, i pozytywne i ze scam + giztop.com - rowniez pierwsze slysze)

Co myslicie? :P

Link to post
Share on other sites

Ja po paru przesiadkach zdecydowałem że wracam do Samsunga jak mój OnePlus zdechnie zabawa w te chińskie półśrodki prędzej czy później ci się znudzi bo zawsze te telefony czegoś nie mają.

Wiesz wspomniałem o aparacie wcześniej bo sam tak mówiłem kiedyś o po co mi to tylko że od tamtego czasu zacząłem podróżować i czasami gdzieś tam robiłem sobie zdjęcia no i w tych sporadycznych przypadkach warto było by mieć normalna kamerę.

Tak tylko się rozpisuje bez powodu możesz zignorować ^^

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 24.07.2022 o 20:20, BravoS napisał:

Szczerze to wlasnie zdjęcia to tak jakoś niezbyt mnie obchodzą :D w sensie ok chce moc sie rozpoznac ( XD ) ale nie jestem jakims znawaca / instagramowym modelem zeby mi bardzo zależało, 

Wydajnośc jest moim priorytetem :D

Ostatnio znajomy poleca mi google pixel 6 ale chyba wezme oneplusa, zbyt wiele mieszanych recek widzialem pixela 

Widziałem dzis reklame pewnego dziwnego telefonu,

Dziwny bo 1szy raz slysze marke / bardzo ciezko go kupic

Chodzi mi o ZTE nubia Z40 Pro 

Podespoly, wyglad - topowe aczkolwiek mam watpliwosci :P:P malo recek, mozna go kupic na praktycznie tylko 2 stronach ( jak dotąd znalazłem tylko na bludiode (mieszane recki, i pozytywne i ze scam + giztop.com - rowniez pierwsze slysze)

Co myslicie? :P

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-g200-8-128gb-dual-stellar-blue

Możesz spróbować ta Motorolę top bebechy przynajmniej od normalnego producenta

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, KwantowyYebaka napisał:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-g200-8-128gb-dual-stellar-blue

Możesz spróbować ta Motorolę top bebechy przynajmniej od normalnego producenta

Wielkie dzieki za propozycje, niby lubie zakrzywione ekrany ale ten konkretny telefon ma jakis taki przyjemny dla oka ekran :D ladna linia - no i ta cena... szok jak tanio

Dzieki za tyle odp btw :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...