Skocz do zawartości

Darmowy sprzęt Sharkoon dla forumowiczów na mini-recenzje


Recommended Posts

Jest propozycja, abyśmy dawali co jakiś czas trochę sprzętu forumowiczom Benchmarka na mini-recenzje.

 

Wymóg? Chyba tylko jeden. Napisać własny test, dodać parę własnych fotek i wrzucić na mini-recenzje na forum.benchmark.pl.

 

Po teście sprzęt zostaje u recenzenta.

 

Jeśli Benchmark oraz moderatorzy nie mają nic przeciwko, to chętnie byśmy robili co jakiś czas taką akcję.

 

Co o tym myślicie?

 

PS. Nie wysyłamy sprzętu do paczkomatów, tylko pod realne adresy.

PS2. Nie, nie wysyłamy sprzętu do kogoś, kto ma zero postów na forum.

Edytowane przez Sharkoon
  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, sid vicious napisał:

Dokładnie taki mam zamiar.

PM otrzymałem, ale do sprawy siądę najwcześniej jutro bo mam dużo roboty na głowie (duh).

Ogólnie takie sprawy (współpracy) najlepiej już po weryfikacji przekierować do mnie (albo bezpośrednio do naszej kierowniczki tego typu projektów - w razie czego na prive podam o kogo chodzi). 

Pomysł wydaje się ciekawy, tak jak też to ujął @snake2oo7 choć ogólnie z moich wcześniejszych eksperymentów z takimi treściami (pisanymi często przez osoby w wieku 8-12 lat) mam raczej mieszane doświadczenie (zwłaszcza w kwestii jakości samego tekstu, nie tylko od strony merytorycznej ;))

Link to post
Share on other sites

W umowie będzie napisane, że przed publikacją recenzja ma być przejrzana przez zleceniodawcę i musi zostać zaakceptowana.

 

- Normalnie zaskoczył mnie ten sprzęcior, zamówiłem go tesz dla mojej mamy.

- Dobra możesz umieścić recenzję na forum.:)

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...