Skocz do zawartości

Wymiana matrycy w Lenovo Y70-70


Recommended Posts

Witam,

padł mi wyświetlacz w laptopie i przymierzam się do kupna nowego. Jaką matrycę kupić (i gdzie, żeby nie naciąć się na podróbki)? Oryginalny wyświetlacz jest błyszczący i dotykowy - wolałbym wymienić na matowy i niewrażliwy na dotyk, jeśli to możliwe. Fajnie by było nie wydać zbyt dużo kasy na siedmioletniego laptopa, ale też naprawić ten sprzęt tak, aby jeszcze kilka lat posłużył (zamierzam go oddać mamie w przyszłym roku, gdy kupię sobie peceta). Dzięki za rady.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Cześć, przeczytaj to co napisałeś i się zastanów czego oczekujesz. 

Oryginalna matryca jest błyszcząca i dotykowa, ty chcesz kupić nie podróbkę ale matowa i bez dotyku??? No to albo jedno albo drugie. Albo oryginalna o ile są do tak starego sprzętu albo zamiennik. 

Tu masz stronkę aby sobie porównać podstawowe parametry matryc

 

Global Panel Exchange Center - Panelook.com

 

Najlepiej jakbyś dokładny model matrycy jaka tam siedzi, łatwiej będzie dobrać zamiennik.

Lub chociaż dokładny model laptopa a nie ogólny.

Jak zerknąłem na aledrogo to używki w klasie B są po 200, "nówki" od 500 czy chcesz tyle ładować w starego lapka.

NP.:

Matryca 17,3" N173HCE-E31 DELL 7710 7720 w Ostrów Wielkopolski - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Matryca dell inspirion 7773 7778 7779 w Piaseczno - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Jako podróbkę rozumiem komponent niskiej jakości, przedstawiany jako sprzęt wysokiej jakości i sprzedawany za adekwatnie wysoką cenę, nie zaś zamiennik, czyli komponent mogący zastąpić część oryginalną, ale różniący się niektórymi parametrami. W mojej sytuacji: chciałbym kupić przyzwoitej jakości zamiennik, pasujący do mojego laptopa, ale matowy i bez dotyku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...