Skocz do zawartości

Telefon do zdjęć z dobrą baterią [700-1500*]


Recommended Posts

Cześć!

Poszukuję telefonu dla siebie. W tytule wpisałem kwotę do 1500 zł, jednak jest to elastyczna granica zarówno w jedną i drugą stronę.

Innymi słowy, szukam czegoś, możliwie tanio, co spełni moje oczekiwania.

Od około 2.5 roku posiadam Motorole One Vision, w której coraz częściej pada bateria, stąd decyzja o zmianie.

 

Moje oczekiwania:

1. Bateria- chciałbym, żeby bez problemu wytrzymywała cały dzień, zakładając około 2h słuchania muzyki na bezprzewodowych dousznych słuchawkach, 2h przeglądania social mediów, cały czas włączony transfer i podłączony MiBand

2. Aparat- fajnie byłoby mieć OIS. Głównie robię zdjęcia jedzenia plus oraz krajobrazów. W skrócie, chciałbym przesiadając się z Motoroli stwierdzić, że ten nowy robi lepsze zdjęcia

3. W miarę płynne działanie- nie oczekuję tutaj cudów. Przeglądanie social mediów + włączony spotify mi wystarczy. Nie gram w żadne gry.

4. Czytnik linii papilarnych- Znacznie wygodniejszy jest dla mnie ten na pleckach telefonu, chociaż nie jest to wymóg. 

 

Czytałem w innym wątku o Realme 7 lub 8. Spełni moje oczekiwania czy rozglądać się już za czymś mocniejszym?

 

Ewentualnie, co sądzicie o usłudze wymiany baterii w Motoroli? Warto się bawić w coś takiego? Patrzyłem to są koszty rzędu 200 zł.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez maxxam97
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...