Skocz do zawartości

Wycena MSI gtx 1070 ti


Recommended Posts

Cześć. Mam pytanie do osób śledzących ceny za ile można teraz pogonić MSI gtx 1070 ti gaming. Karta w bardzo dobrym stanie. Karta pracowała w dużej budzie na wysokiej klasy zasilaczu.  Może ktoś były zainteresowany ?.

Link to post
Share on other sites

Tak z 800 nie więcej, górnicy krypto walut już wyprzedają na pniu. A za 1200 czy nawet 2500 wołają za kartę używaną 5 letnią to są chorzy

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Alcedo1 napisał:

Cześć. Mam pytanie do osób śledzących ceny za ile można teraz pogonić MSI gtx 1070 ti gaming. Karta w bardzo dobrym stanie. Karta pracowała w dużej budzie na wysokiej klasy zasilaczu.  Może ktoś były zainteresowany ?.

to jest wersja "blower" ?

Link to post
Share on other sites

 

9 minut temu, cyna76 napisał:

800-900 zł spokojnie możesz wołać.

wołać to może i 2000 ludzie który z was mądrali dałby 800 czy 900 za tą kartę właściciel czy ty co mu taka cenę proponujesz żenada

Link to post
Share on other sites
58 minut temu, jozek23 napisał:

jozek23 czytaj ze zrozumieniem mój post to co napisałem dla mnie 900 za ta karte to kosmos a link do alegro że szaleniec wystawił za 1300 nic tu nie zmienia wystawić a sprzedać za tą cenę to 2 różne sprawy

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, iro71 napisał:

 

wołać to może i 2000 ludzie który z was mądrali dałby 800 czy 900 za tą kartę właściciel czy ty co mu taka cenę proponujesz żenada

To musi się naprawdę nie orientować w cenach kart graficznych, lub być ciemnotą żeby zapłacić za kartę graficzną 2000 zł lub więcej.

PNY GeForce RTX 3060 GAMING REVEL EPIC-X DF 12GB GDDR6 za tą kartę nową w sklepie wołają 2099zł a jak bym się postarał to jeszcze taniej bym kupił

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, iro71 napisał:

 

wołać to może i 2000 ludzie który z was mądrali dałby 800 czy 900 za tą kartę właściciel czy ty co mu taka cenę proponujesz żenada

wylewaj swoje frustracje gdzie indziej , cena która podałem jest ok, znajdź mi tańszą na wtórnym rynku a to ile ty jesteś w stanie za nią zapłacić to nikogo nie interesuje

Link to post
Share on other sites
41 minut temu, cyna76 napisał:

wylewaj swoje frustracje gdzie indziej , cena która podałem jest ok, znajdź mi tańszą na wtórnym rynku a to ile ty jesteś w stanie za nią zapłacić to nikogo nie interesuje

flustrat to ty jestes chłopie kupił bys za 900 dzis taka karte ze tak bredzisz?

kup ja od kolegi i pokaz mi że się mylę

 

jak cztram nieraz wasze wyceny to mnie rozwala jak wyxeniacie procki pokroju i7 2600 na 300-400 zł to ręce opadaja

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, iro71 napisał:

flustrat to ty jestes chłopie kupił bys za 900 dzis taka karte ze tak bredzisz?

kup ja od kolegi i pokaz mi że się mylę

 

jak cztram nieraz wasze wyceny to mnie rozwala jak wyxeniacie procki pokroju i7 2600 na 300-400 zł to ręce opadaja

Nie mam takiej potrzeby a ceny jakie są takie są ,proponuję przejrzeć ogłoszenia , 900 to i tak jak na tą chwilę okazja.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...