Skocz do zawartości

Philips 65PUS9206 uchwyt ścienny, jaki?


Recommended Posts

Siema. Jaki uchwyt ścienny do w/w TV polecicie? Nie wiem jak duża może być różnica w cenie takiego, który nie da się ustawiać wraz z TV, a takim, który można regulować, dlatego rozważę wszystkie propozycje. Istotne jest, aby uchwyt można było zamontować w odpowiedniej odległości od ściany, chce w pełni wykorzystać ambilight. 

Edytowane przez jimix
Edycja tematu
Link to post
Share on other sites
  • jimix zmienił tytuł na Philips 65PUS9206 uchwyt ścienny, jaki?

Co prawda mam mniejsze i lżejsze TV, bo 49" i waga 11KG, ale u siebie zamontowałem takiego ancymona:
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/uchwyt-do-telewizora-hama-vesa-600x400-fullmotion-scissor-arms

 

Do tego montaż był na kołki Molly w karton-gipsie z jednym udogodnieniem - środek uchwytu wyszedł prawie idealnie na profilu. Więc prawie-środek góra-dół trzyma się na profilu, reszta - rogi, na karton-gipsie. Przez kilka miesięcy jeszcze nie spadł, a regularnie co tydzień jest odchylany na wszelkie możliwe strony podczas odkurzania. W mojej sztuce regulacja jest płynna i przyjemna, nie trzeba używać nie wiadomo ile siły. Dodatkowo TV jest nachylone trochę w dół, żeby wygodniej było oglądać z łóżka.

 

p25Gvtw.jpg

 

ONGEJrF.jpg

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

Przy wadze 25Kg wieszanie na karton-gipsie robi się problem, waga tv plus waga wieszaka może ci tv wylądować na podłodze.

Na karton-gips możesz powiesić do 25Kg i to przy 6-10 kołków moly, potem już tylko wzmocnienie jest potrzebne.

Jeśli płyty są klejone do ściany, a nie wykonana z nich ścianka to możesz zastosować kotwy do betonu.

 

1_max.jpg

Edytowane przez Wik-Mar
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...