Skocz do zawartości

Padnięty system - próba naprawy Windows 11


Recommended Posts

Witajcie forumowicze,

sam sobie uszkodziłem system w następujący sposób. Mam sprzęt jak w podpisie, dostałem sprzęt od znajomego na Intelu najnowszej generacji, u niego coś dysku nie czytało i testowo włożyłem swój dysk - zdążył się zacząć ładować system i tu go wywaliło, nie zdążyłem wejść od razu w bios'a. Pewnie coś sterowniki zgłupiały.
Nie powiem, ale zależy mi na naprawieniu tego systemu, obecnie mam postawiony system na innym dysku SSD.
Automatyczna naprawa nie jest w stanie tego naprawić i to mnie nie dziwi, bo nigdy mi to nie pomogło. Pokazało także, że zrobiło plik dziennika SrtTrail.txt - jeśli potrzebny to bez problemu go udostępnię. W trybie awaryjnym też nie startuje.

Jedna opcja mi przyszła do głowy - Resetowanie do stanu początkowego z zachowaniem moich plików - tylko co konkretnie zachowa? Pulpit, folder pobierane? Usunie tylko to co jest zainstalowane?

 

Pozdrawiam i bardzo proszę o jakąś pomoc.

Edytowane przez Noix95
Link to post
Share on other sites
  • Noix95 zmienił tytuł na Padnięty system - próba naprawy Windows 11
3 godziny temu, Noix95 napisał:

u niego coś dysku nie czytało i testowo włożyłem swój dysk - zdążył się zacząć ładować system i tu go wywaliło

trzeba było jeszcze wsadzić fujarke w wentylator i mieć pretensje do garbatego, że ma proste dzieci :)))

 

3 godziny temu, Noix95 napisał:

Jedna opcja mi przyszła do głowy - Resetowanie do stanu początkowego z zachowaniem moich plików

jedyna opcja jaka Ci pozostała, to ręczne skopoiwanie tego co potrzebne i instalacja systemu od nowa, resetowanie raczej też nie pomoże

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...