Skocz do zawartości

drukarka +/- 500-800 z wifi


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Arnold,

Recommended Posts

Potrzebuję drukarki, która będzie mogła stać nieużywana nawet kilka miesięcy i nic nie zaschnie. Miałem kiedyś hp x lat i nie było problemów, kupiłem brothera i w ciągu 2 lat 5 razy przestała drukować i była na serwisie, bo albo coś zasychało ,albo się wyłączyła i już nie włączała. Potrzebuję możliwości skanowania, drukowania po wifi z mozliwoscia udostepnienia tej drukarki. tusze mogą być droższe, bo drukuję na prawdę mało, głównie etykiety na paczki jak coś sprzedam. 0-10 kartek na miesiąc przeważnie, uprzedzając pytania nie ma u mnie punktu ksero, a nie będę się prosił znajomego za każdym razem. Jeśli jest jakaś z gwarancją na 5- 10 lat to może być i droższa niż 500zl. Dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites
W dniu 4.06.2022 o 23:34, Arnold napisał:

Dzięki za pomoc , wolałbym chyba dopłacić. Mógłbyś wysłać jeszcze coś na porównanie z innej firmy , bo mam złe wspomnienia co do tej ;X Chyba to kwestia małej ilości wydruków, ale zaschnięcie to może i tak, tylko 2 razy było tak ,że się wylaczyla i nie włączyła. Ten ich serwis to. Kpina , bo rozwalili mi pojemnik z czarnym tuszem i gniazdo gdzie wtykasz kabel zasilający.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, karwan014 napisał:

Dzięki za pomoc , wolałbym chyba dopłacić. Mógłbyś wysłać jeszcze coś na porównanie z innej firmy , bo mam złe wspomnienia co do tej ;X Chyba to kwestia małej ilości wydruków, ale zaschnięcie to może i tak, tylko 2 razy było tak ,że się wylaczyla i nie włączyła. Ten ich serwis to. Kpina , bo rozwalili mi pojemnik z czarnym tuszem i gniazdo gdzie wtykasz kabel zasilający.

W laserowej nic ci nie zaschnie bo masz Toner, a toner to proszek specjalny i nic nie zasycha  :)

 

Brother jesli chodiz o laserowe jest bardzo dobry. Prosty w obsłudze i powinno wszystko działać po WiFi. Ja mam wielofunkcyjny laser czarno biały brothera i zero problemów, a od nowości poza fabrycznym tonerem uzywam zamienniki.

 

Taki mam już trzeci rok :)

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/drukarki-i-urzadzenia-biurowe/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenie-brother-dcp-l2532dw

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Arnold napisał:

W laserowej nic ci nie zaschnie bo masz Toner, a toner to proszek specjalny i nic nie zasycha  :)

 

Brother jesli chodiz o laserowe jest bardzo dobry. Prosty w obsłudze i powinno wszystko działać po WiFi. Ja mam wielofunkcyjny laser czarno biały brothera i zero problemów, a od nowości poza fabrycznym tonerem uzywam zamienniki.

 

Taki mam już trzeci rok :)

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/drukarki-i-urzadzenia-biurowe/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenie-brother-dcp-l2532dw

https://www.centrumpapieru.pl/produkt,urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-l2512d-a4,15673.html

https://www.x-kom.pl/p/403790-drukarka-laserowa-brother-hl-l2352dw.html

To którą ostetecznie i zannykann ?

 

  

1 godzinę temu, Arnold napisał:

Weź ten model z automatycznym dwustronnym drukowaniem. Ma on też Apple AirPrint dla sprzętu Apple w tym smartfonów.

dzięki za ponnoc

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, karwan014 napisał:

 

4 godziny temu, karwan014 napisał:

 

tylko czy taki toner wystarczy na 3 lata ? na pewno tyle nie wydrukuje ,ale czy nie wyschnie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...