Skocz do zawartości

Znikające komentarze na benchmark.pl


Recommended Posts

Na stronie głównej Benchmark po zalogowaniu pisze komentarz, zapisz. Następnie klikam Odśwież w dowolnej przeglądarce i znika komentarz. O co chodzi, czemu?

 

Drugi zrzut po zapisaniu komentarza, a pierwszy po odświeżeniu strony. Sprawdzane na najnowszym Firefox i Safari. Mac mini z M1 i macOS 12.4. 

 

398475104_Zrzutekranu2022-05-17o19_52_07.thumb.png.5927fe326d21658a1f99f10692d7df59.png501947900_Zrzutekranu2022-05-17o19_51_56.thumb.png.4154beda5a9f8bc7df40bd77b94ca449.png

Link to post
Share on other sites

Może komentarz znika bo czeka na ocenzurowanie... Jak napisałeś coś ok to się pojawi jak go zweryfikują a jak nie ok to się nie pojawi... Takie znikanie z automatu i trafia do redaktora i czeka... 

Link to post
Share on other sites
W dniu 18.05.2022 o 12:50, joker5513 napisał:

A może szanowny redaktÓr doprecyzować??

 

Czy mamy teraz 40 stron a4 maczkiem przeglądac czymże to użytkownik zawinił??

Hahahaha, liczysz na niemożliwe. Nie długo będziesz chciał skomentować newsa to zapłać oprócz rejestracji, albo odcisk czoła na zasadzie wyrżnij głową w monitor jak się złamie to już nie cenzurujemy, tylko przyślij zdjęcie i nr buta. :P 

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Arnold napisał:

Usunąłem konto na głównej stronie bo to bez sensu.  Co nie napisze to po odświeżeniu strony znika  Szkoda pisać.

Tam się nie warto w ogóle wypowiadać. Czytać treści to już przestałem dawno. Głównie przez pudelek-style tytuły artykułów. W szczególności Pajacyka-Pawełka :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, bonuz napisał:

Tam się nie warto w ogóle wypowiadać. Czytać treści to już przestałem dawno. Głównie przez pudelek-style tytuły artykułów. W szczególności Pajacyka-Pawełka :)

Na forum tu nie lepiej....... Zadaje oczewiste pytanie i same Trolle co wyprowadzają czlowieka z rownowagi i nie chodiz o ten temat.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Mam ten sam problem z komentarzami na stronie głównej Benchmark po odświeżeniu po zapisaniu komentarza wszystko wydaje się ok, ale po odświeżeniu strony komentarz znika próbowałem na najnowszym Firefoxie i Safari, na Mac mini z M1 i macOS 12.4 to może być jakiś bug na stronie lub problem z zapisem danych może ktoś ma podobne doświadczenia albo zna rozwiązanie tego issue warto zgłosić to administracji strony, żeby sprawdzili, czy to coś z ich strony czekam na wasze pomysły i informacje na ten temat!

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To samo jest na YT.Nie ma to nic wspólnego z czarną listą.
Trzeba komentarze wpisywać czasem kilka razy żeby sie ostał.
Pewnie pier.... Rudy zaczyna cenzurować wszystko.

Edytowane przez Tiamina
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...