Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne, przewodowe do 1500zł


Recommended Posts

Szukam słuchawek przewodowych ,przeznaczenie 50%muzyka 30% gry 20%filmy ,źródło SB X-Fi Titatnium HD + s.m.s.l sap8 / Denon avr x2700h . głównie używałem Beyerdynamic DT770 i DT990 , teraz chciałbym coś innego z lepszą sceną, basem  i mniejszą awaryjnością , budżet max 1500zł, 

Link to post
Share on other sites

moja subiektywna opinia

        osobiście wolał bym dozbierać / dołożyć i zainwestować (jeżeli tak to można nazwać) na początek w jakieś przyzwoite źródło - DAC USB ze wzmacniaczem słuchawkowym, na tym torze to nawet 770tki nie pokażą pełni swych możliwości nie mówiąc już o 990tce

SB jako źródło, to jest pierdziawka nawet dla takiego SAPa 8

Link to post
Share on other sites
W dniu 15.05.2022 o 10:02, GALAXYZ napisał:

mniejszą awaryjnością

Od czego? Od Beyerdynamic? Przecież to jedne z najbardziej pancernych słuchawek na rynku. Na dodatek można je bajecznie prosto serwisować. DT770 jak na zamknięte mają jedną z lepszych scenę i i bas. Moze coś od Ultrasone będzie lepsze. Od DT990 lepsza scenę i w miarę porównywalny bas maja np AKG K712 Pro

Link to post
Share on other sites
W dniu 22.05.2022 o 07:57, kombajn napisał:

Od czego? Od Beyerdynamic? Przecież to jedne z najbardziej pancernych słuchawek na rynku. Na dodatek można je bajecznie prosto serwisować. DT770 jak na zamknięte mają jedną z lepszych scenę i i bas. Moze coś od Ultrasone będzie lepsze. Od DT990 lepsza scenę i w miarę porównywalny bas maja np AKG K712 Pro

może rzeczywiście przesadziłem, trafiłem wadliwą sztukę? , sam nie wiem, DT770 miałem kilka lat , a w DT990 padła mi 2x prawa słuchawka. Na pierwszy rzut oka

AKG K712 Pro wyglądają spoko, i już od dawna chciałem sprawdzić coś z tej firmy , tylko ciekawe czy basu nie bedzie mało .

Link to post
Share on other sites
W dniu 15.05.2022 o 10:02, GALAXYZ napisał:

teraz chciałbym coś innego z lepszą sceną, basem

Masz jeszcze do wyboru Fidelio X2HR, aczkolwiek może być trochę takie misiowate,bardzo ciepłe brzmienie. Karta X-Fi HD ,to na PCI-ex tak?

Link to post
Share on other sites

Te słuchawki ,to bardzo ciekawy wybór ale z THD jak napisałem może być juz bardzo ciepłe brzmienie, no chyba, że oampy wymienisz. Fidelio gorsze od Beyerdynamic nie jest .Kwestia gustu bardziej i mogą się okazać tańsze.

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.05.2022 o 20:32, GALAXYZ napisał:

tylko ciekawe czy basu nie bedzie mało .

W AKG serii K700 można zrobić bass port mod. 
https://www.audiofanatyk.pl/modyfikujemy-brzmienie-sluchawek-akg-q701/
Przy czym o ile mnie K701 zachwycały zwiewnym, przestrzennym lekkim brzmieniem, o tyle po modzie stały się bardziej zwyczajne lekko V-kujące i jak dla mnie nudne. Ale poprawa w dole pasma była olbrzymia.

Link to post
Share on other sites
W dniu 26.05.2022 o 22:36, adivxv napisał:

Te słuchawki ,to bardzo ciekawy wybór ale z THD jak napisałem może być juz bardzo ciepłe brzmienie, no chyba, że oampy wymienisz. Fidelio gorsze od Beyerdynamic nie jest .Kwestia gustu bardziej i mogą się okazać tańsze.

tylko wszędzie jest "brak w magazynie"

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...