Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej. Podstawowe pytanie to czy będę czuł duże opóźnienie względem bezprzewodowej/przewodowej grając w gry akcji? Co ze spokojniejszymi tytułami jak Football Manager? Czy kupię dobrą klawiaturę w tym budżecie? 

Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, sebakiller napisał:

Corsair K68 w promocji za 250zl chodzi ja osobiście polecam, jest to klawiatura mechaniczna.

Wycierające się klawisze ABS o niestandardowym układzie, jednokolorowe diody DIP i kiepskie stabilizatory - ta klawiatura już przestała być istotna na rynku.

 

@jimix

Godzinę temu, jimix napisał:

Podstawowe pytanie to czy będę czuł duże opóźnienie względem bezprzewodowej/przewodowej grając w gry akcji?

W przypadku Bluetootha, tak. Łączność 2.4Ghz za to, powinna być stabilna.

Biorąc jakość na tapet, DreamKey TKL na przełącznikach Kailh Box jest bardzo solidną propozycją i prezentuje już zupełnie wystarczający poziom.

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, jimix napisał:

Ok, czyli mamy ustalone, że bezprzewodowa. Co z zasięgiem takiej klawy? Sorry, za głupie pytanie :P

W obrębie jednego pomieszczenia, nie powinno być żadnego problemu.

Nie wiem natomiast, jak wygląda to w przypadku najtańszych klawiatur Wireless do kwoty 300zł, wnikliwych testów wypustów np. Kruxa badających opóźnienie, chyba nie ma.

DreamKey jest na kablu.

Link to post
Share on other sites
W dniu 12.05.2022 o 14:53, jimix napisał:

Czyli nie ma problemu w klawiaturach za ile? Aż strach się bać :)

Trudno nazwać to problemem, w przypadku myszy, każdy tani model produkowany na licencji, ma zdecydowanie większe opóźnienie w kliku, niż czołowi producenci.

Jestem niemal pewien, że nie będzie to uporczywe, szczególnie dla casuala.

 

Nie wiem jakim formatem jesteś zainteresowany, ale prym w tanich, bezprzewodowych mechanikach wiodą układy 60% - bez numpada, sekcji ze strzałkami oraz rzędu "F".

Przykładowa klawiatura, Royal Kludge RK61 jawi się naprawdę nieźle - 2.4Ghz, PBT i znośna jakość wykonania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...