Skocz do zawartości

Problem z FPS'ami


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mst74,

Recommended Posts

W dniu 12.05.2022 o 11:34, Dzemu napisał:

Witam,

Nabyłem komputer (składaka, nie gotowy) kilka dni temu. 

Ok, a co to znaczy? Bo generalnie każdy komputer to składak, o ile to nie jakiś Dell czy coś w tym rodzaju.  ;) 
Czyli nabyłeś komputer w całości czy też sam poskładałeś części?

 

2 minuty temu, Dzemu napisał:

Teraz mam kolejny problem..... Wyłączyłem komputer żeby sprawdzić czy wszystko dobrze podpięte, odpalam i miga mi tylko światło od włącznika i wszystkie wiatraki itd się kręcą

No to jest jednak jakiś problem sprzętowy...
Otwórz kompa, podociskaj wszystkie kable, wyjmij kartę i starannie włóż z powrotem, i do niej też starannie i dokładnie kable podepnij.

Szkoda że nie masz innego zasilacza...

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

To absolutnie nie wyjmuj procesora, wyjmij tylko kartę i tak jak mówiłem osadź dobrze w slocie, podobnie jak wtyczki zasilające.

Bo kartę obsadziłeś w tym srebrnym slocie, najbliższym procesora oczywiście? :>

Jeżeli brałeś w Komputronie z montażem, i oni coś pokrzywili, to oni za to odpowiadają, jak wyjmiesz proca to mogą się wykręcać że sam popsułeś.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dowiemy się około 23 jak wrócę i wszystko podepnę ale w sumie co to karty to miałoby to sens. Oby tylko chciało się wszystko włączyć 

Szary slot na kartę okazał się strzałem w dziesiątkę :D Jednak najprostsze rozwiązania zdarzają się być tymi właściwymi. Dziękuję serdecznie wszystkim za poświęcony czas i wszelką pomoc! <3 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...