Skocz do zawartości

[S] PS5 Digital + dbrand Darkplates 1.0 (a.k.a. BBC - Big Black ... Console ;) + czarny pad


Recommended Posts

Dzień dobry, na sprzedaż mam PS5 Digital Edition (CFI-1016B) z zainstalowanymi kultowymi Darkplates 1.0 od dbranda - tak te za które Sony pozwało dbrand (najdroższy kawałek plastiku jaki w życiu kupiłem). W części środkowej matowa "okleina" również dbranda. Dodatkowo czarny pad (plus biały który był w zestawie). Konsola posiada dowód zakupu na koniec sierpnia 2021 i od tego czasu liczy się gwarancja. Sama konsola natomiast jest ciut nowsza, tzn. otrzymałem ją jako nowy/odnowiony egzemplarz z nowym numerem seryjnym w ramach reklamacji pierwotnego modelu - było to w październiku 2021 - również posiadam dowód, że konsola została wymieniona w centrum serwisowym Sony. Obecny sprzęt działa w 100% bez żadnych zastrzeżeń. W zestawie oryginalny przewód zasilający, przewód HDMI, kabel USB-C do ładowania padów oraz biały i czarny pad, czyli wszystko co w zestawie, konsola i dodatkowy pad w oryginalnych opakowaniach. Dorzucam jeszcze oczywiście oryginalne, białe pokrywy boczne konsoli a na konsoli zostawiam zainstalowane Darkplatesy i środkową naklejkę. Sprzedaje ponieważ wydałem wszystkie pieniądze na darkplatesy i nie stać mnie już na gry ;) A tak na poważnie to standard - brak czasu. Na wszelkie dodatkowe pytania, o ile nie chodzi o wymianę na komplet używanych opon do Stara, chętnie odpowiem telefonicznie. Zachęcam również do odbioru osobistego w Sosnowcu

 

Cena: 2950 PLN https://allegrolokalnie.pl/oferta/ps5-digital-dbrand-darkplates-10-drugi-pad

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...