Skocz do zawartości

Komputer pod Civilization VI 3000-3500max


Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule, chciałbym złożyć komputer głównie pod Civilization VI - czyli gra głównie obciążająca procesor (i RAM?)… Niestety mój leciwy już lenovo y510p muli się na późnym etapie rozgrywki… Lubię też pograć w World of Warcraft i okazjonalnie LoL ;) 

Nie wykluczam grania w gry AA, aczkolwiek, jak będę musiał obniżyć detale i ustawienia to nie będzie płaczu, byleby w miarę płynnie chodziły.

 

 

 

Zastosowanie komputera: gry, internet. 
    Maksymalna kwota: 3500
    Czy będę podkręcać sprzęt?: Nie
    Rozdzielczość mojego monitora i model: Nie mam
    Specjalne wymagania: Civilization VI, WoW, LoL
    Części z poprzedniego komputera: dysk SSD MX500 
    Z czego możemy zrezygnować: Napęd DVD
    System: Nie musi być.


 

 

Z góry dziękuje za pomoc ;) 

 

PS najlepiej sklep który składa zestawy z kodem promocyjnym i jest możliwe rozłożenie na raty ;) 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, Barszczu napisał:

Civka VI to na 2400G u niewiasty idzie bez problemów... to na takim 4700G za 900 zł morelu czy (lepiej) 5700G za 1300pln w sieci typu euro itd odleci od razu w kosmos.

Fajnie by było znać pojemność dysku...?

Właśnie się zastanawiałem nad AMD... Może wziąć lepszy procek z AMD Vega, odpuścić grafikę na razie, a później dorzucić kartę jak coś uzbieram ?

Dysk 500gb, siedzi w laptopie, ale i tak bym chciał dysk nvme chociaż w nowym kompie

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, kajtek. napisał:

Za 3600 zł masz https://proline.pl/koszyk/14374552 z i3 12100F z mocnym rdzeniem oraz z RX 6500 XT

Złożenie w 5 dni masz za złotówkę - kod propro

Masz też obecnie raty 0% - https://proline.pl/?n=wiosenne-raty-rrso

 

 

A opcja z procesorem ze stajni czerwonych ? Czy zdecydowanie będzie do tyłu w stosunku do tego i3?

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, bounty8 napisał:

A opcja z procesorem ze stajni czerwonych ? Czy zdecydowanie będzie do tyłu w stosunku do tego i3?

AMD nie ma za bardzo podjazu do tej i3 w takim budżecie. 

 

1 godzinę temu, Elomin napisał:

 karta dla desperatów, wydajnościowo zbliżona do GTXa 970, nawet do FHD to się bardzo mniej niż średnio nadaje

A masz coś innego w ten budżet? Jak dasz radę, to zrób zestaw z  RX 6600. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...