Skocz do zawartości

Hyperx Cloud II 7.1 Red


Recommended Posts

Witam ponownie.
Sprzedaję jeszcze raz słuchawki Hyperx Cloud II dla graczy i nie tylko .
Nie posiadają gwarancji dlatego cena 180 zł, dużo niższa niż w sklepie i od teraz są otwarte przez gamonia który nawet nie potrafił otworzyć w sposób kulturalny (fotka) opakowania.
Słuchawki wystawiam jeszcze raz ponieważ kupujący stwierdził że opakowanie było otwierane (a wcześniejsza fotka świadczy inaczej) i nie działa mikrofon?Jegomość uważający się za komputrowca stanął przed wyzwaniem wysoce zaawansowanej technologii użytej w pilocie od słuchawek która to uniemożliwiła mu włączenie w/w mikrofonu a wystarczyło tylko włączyć (przesunąć) przycisk on/off na pilocie i po problemie.
Więc sprzedaję słuchawki jako używane ale nowe i sprawne w 100% bez gwarancji ,z otwieranym pudełkiem , pełen box : słuchawki, mikrofon, dodatkowe welurowe nakładki , nieszczęsny pilot i firmowy worek na cały sprzęt.
Preferuję odbiór i sprawdzenie na miejscu lub inny sposób wysyłki po uzgodnieniu.
Odnośnie pytań kiedy zakupione i ile leżały? dostałem je jako prezent w grudniu, a że używam słuchawek, klawiatury i myszy bezprzewodowej więc w/w słuchawki nie są i nie będą mi potrzebne.
Mogę teraz zainteresowanym zrobić więcej zdjęć ponieważ pudełko już nie posiada plomby.

Link do OLX https://www.olx.pl/d/oferta/hyperx-cloud-ii-7-1-red-CID99-IDOaf4J.html?bs=olx_pro_listing
.VVINbI0.jpgG5Aa6kO.jpgmL6fFJT.jpg

Link to post
Share on other sites
W dniu 15.03.2022 o 11:45, Han44 napisał:

Witam ponownie.
Sprzedaję jeszcze raz słuchawki Hyperx Cloud II dla graczy i nie tylko .
Nie posiadają gwarancji dlatego cena 180 zł, dużo niższa niż w sklepie i od teraz są otwarte przez gamonia który nawet nie potrafił otworzyć w sposób kulturalny (fotka) opakowania.
Słuchawki wystawiam jeszcze raz ponieważ kupujący stwierdził że opakowanie było otwierane (a wcześniejsza fotka świadczy inaczej) i nie działa mikrofon?Jegomość uważający się za komputrowca stanął przed wyzwaniem wysoce zaawansowanej technologii użytej w pilocie od słuchawek która to uniemożliwiła mu włączenie w/w mikrofonu a wystarczyło tylko włączyć (przesunąć) przycisk on/off na pilocie i po problemie.
Więc sprzedaję słuchawki jako używane ale nowe i sprawne w 100% bez gwarancji ,z otwieranym pudełkiem , pełen box : słuchawki, mikrofon, dodatkowe welurowe nakładki , nieszczęsny pilot i firmowy worek na cały sprzęt.
Preferuję odbiór i sprawdzenie na miejscu lub inny sposób wysyłki po uzgodnieniu.
Odnośnie pytań kiedy zakupione i ile leżały? dostałem je jako prezent w grudniu, a że używam słuchawek, klawiatury i myszy bezprzewodowej więc w/w słuchawki nie są i nie będą mi potrzebne.
Mogę teraz zainteresowanym zrobić więcej zdjęć ponieważ pudełko już nie posiada plomby.

Link do OLX https://www.olx.pl/d/oferta/hyperx-cloud-ii-7-1-red-CID99-IDOkQ3P.html?bs=olx_pro_listing
.VVINbI0.jpgG5Aa6kO.jpgmL6fFJT.jpg

 

Link to post
Share on other sites

 Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...