Skocz do zawartości

pomoc w wyborze karty


Recommended Posts

Witam chciałbym kupić nową kartę graficzną + zasilacz ( wybiore pewnie chieftec, xfx 450 albo tecans).

Posiadam troszkę już starszy komputer i mam pytanie jaką najlepsza z mozliwych kart proponujecie pod:

 

AMD Athlon x2 215 2,7

4gb ramu

płyta gigabyte m61pme-s2p

 

Mam na oku Asusa radeona 5770 512 mb albo Palit GTS 450, lecz nie wiem czy mi to pojdzie:P

prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to sie wlasnie zastanawiałem nad ta albo gts'em 450. Jakiej firmy najlepiej szukac? 512 starczy czy mogę 1gb?

I jeszcze bym chciał zasilacz XFX 450, Tecens radix 450, Chieftec 500, Corsair 430 czy moze OCZ 500W ( czy zasilacz ktorys z podanych ktory mi polecicie starczy jak bym chciał wymienic płyte i procka na phenoma x4 955?

Edytowane przez kuba3321
Link to post
Share on other sites

Czyli chcesz kupowac i zasilacz i GPU? A na jakim teraz zasilaczu smigasz? Dla twojego obecnego procka GTS 450 512 MB za

300 zl to naprawde max, i nie warto pakowac sie w NIC lepszego, odloz gotowke i zmienc cala platforme, pozdro

 

i na jakim obecnei GPU smigasz?

Edytowane przez Valus
Link to post
Share on other sites

Karte może uda sie wcisnąć 5850 od Sapphire? jest teraz tania...

 

Jeżeli chodzi o sapphire 5850 extreme to sorry ale najtańsza na allegro ok 550zł bez przesyłki...(ogólnie ciężko z tymi kartami w polsce przyszło troche i rozeszły się w zastraszającym tempie,do tego przy 2 partii były straszne opóźnienia przez cło) Od 525zł można wychaczyć nowego 6850 też od sapphira ;)

Link to post
Share on other sites

Nie do 300:P Ktos pytał o karte jaka mam teraz, słabiutka hd4350 dlatego przydało by się zmienić

 

Sorki ze odswiezam, czy warto zainwestować w karty typu gtx 460 albo 6850 bo niektorzy piszą że max do gts 450, hd 5770 bo tamte będa blokowane przez procesor?

Link to post
Share on other sites

Roznica pomiedzy GTS 450 a GTX 460 to ok 300 zl... jest to dosc duza roznica, a w przypadku procesora ktory zostal tu podany na wstepie a wiec: AMD Athlon x2 215 2,7 --> to jesli w przyszlosci nie beda plany na jakis nowy procek (chociaz ciezko tu cos nowego wstawiac) albo o jakies wysokie OC to karta powyzej GTS 450 nie jest tu potrzebna. Koszt GTS 450 to obecnie nawet ponizej 300zl. Nie sa to duze pieniadze i mysle ze nie ma sensu pakowac sie w karty ktore beda chodzic na 60-70%...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...