Skocz do zawartości

Tania karta do Internetu/filmów (2 monitory) pasywna


Recommended Posts

Witam.

Nie udało mi się znaleźć podobnego tematu.

 

Szukam karty graficznej do przeglądania Internetu i ewentualnie oglądnięcia jakiegoś filmu, istotne wymagania:

• minimum takie 2 output'y (będą podłączone 2 monitory 1080p):

-1x HDMI ewentualnie DVI (spoko jak będą oba albo x2 któryś z nich - na przyszłość :) )

-1x VGA (D-sub)

• Pasywne chłodzenie (dla ciszy)

• cena, wiadomo, im niższa tym lepiej.

• nowa/używana - wszystko jedno, byle by tylko dostępność była jakaś sensowna.

 

z góry dzięki za pomoc :) 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

500zł za taki "szrot"?

Ja miałem gt 710 2gb czyli nie wiele gorszą i kupiłem ją za 150 zł. Do tego mając 2 monitory miałem co jakiś czas zawieszki Internetu i systemu( oczywiście spowodowane grafiką).

Mogę poznać resztę zestawu?

Jeżeli już potrzebujesz to poluj na używki gt 730/710, ale na pewno nie kupuj nowej w cenie 500zł!

np https://allegrolokalnie.pl/oferta/geforce-gt730-zotac-2-gb-nowy

Link to post
Share on other sites

Też się troszkę przeraziłem tą ceną :( cały ten zestaw teraz nie jest tyle wart.

 

Zestaw delikatnie mówiąc leciwy:
Motherboard:

- Gigabyte GA-M68MT-S2P v3.0

RAM:

- 2GB DDR3-1066 (533 MHz) (zastanawiam się czy nie odłączyć)

- 4GB DDR3-1600 (800 MHz)

Procesor:

- AMD Athlon II X2 255, 3100 MHz

 

Złożony luzem, bez obudowy - i chyba tak zostanie (jedyne co to go gdzieś upcham pod blat żeby nie paskudził biurka)

Zastanawiam się czy nie przerobić go na w 100% pasywnie chłodzonego, żeby w Wordzie i przeglądaniu Internetu mieć kompletną ciszę :) 

 

Zamówiłem już gigabitową przewodową kartę sieciową - mam nadzieje że nie wtopiłem 40PLN :D

(zintegrowana niby gigabitowa działa max ~450Mb/s - światłowód mam obecnie 600Mb/s - speedtest na telefonie (redmi note 9 pro) po wifi osiąga 570-590Mb/s)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...